Wiadomości z Garwolina

Radni ustalili wynagrodzenie starosty

Dodano:
garwolin - Radni ustalili wynagrodzenie starosty

Podczas sesji rady powiatu garwolińskiego w dniu 30 listopada 2018r. radni podjęli uchwałę ustalającą wynagrodzenie starosty powiatu garwolińskiego. Za uchwałą głosowało 21 radnych. Nie głosowała jedna osoba – starosta Mirosław Walicki.

Uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia starosty powiatu garwolińskiego, przed głosowaniem odczytał przewodniczący rady powiatu Waldemar Trzaskowski.

Radni w głosowaniu ustalili wynagrodzenie starosty powiatu garwolińskiego Mirosława Walickiego w wymiarze miesięcznym w wysokości: wynagrodzenie zasadnicze 4800zł, dodatek funkcyjny - 2100zł, dodatek specjalny 40% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego - 2760zł, dodatek za wieloletnią pracę w wysokości 20% wynagrodzenia zasadniczego - 960zł. Łączna kwota wynagrodzenia 10 tys. 620 zł brutto.

Ponadto staroście zgodnie z przepisami przysługują nagrody jubileuszowe i dodatkowe wynagrodzenie roczne. Za przyjęciem takiego wynagrodzenia opowiedziało się 21 radnych. Nie głosował starosta Mirosław Walicki. Uchwała weszła w życie z dniem 21 listopada 2018r.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

dobrazima (, #IP 109a250a7c) Odpowiedz

co tu komentowac,te pieniądze się po prostu należały , żeby zacytować klasyka