Garwolin Sport

Sukces zawodników Wołomińskiego Klubu Karate na zawodach w Mielcu

Dodano:
garwolin - Sukces zawodników Wołomińskiego Klubu Karate na zawodach w Mielcu

W dniu 17 listopada w Mielcu odbyły się IX Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Mieleckiej Shorin - Ryu Karate. W zawodach wzięło udział 155 zawodników z 11 klubów z całej Polski w różnych kategoriach wiekowych, w konkurencjach takich jak: kata, katakumiwaza, shuyo waza kumite. Zawody zakończyły się dla Wołomińskiego Klubu Shorin Ryu Karate wielkim sukcesem.

Zawodnicy WKSRK zdobyli 7 złotych medali, 9 srebrnych i 4 brązowe.

W kategorii młodzicy starsi (2007-2008) kobiety kata II miejsce zajęła Agata Frelek.

W kategorii junior (2003-2004) mężczyźni kata I miejsce zajął Przemysław Bedełek, II Nikodem Fic, III Kacper Mucha a VI Michał Barański.

REKLAMA:


Kategoria juniorzy młodsi+juniorzy kumiwaza to I miejsce dla trio: Przemysław Bedełek, Michał Barański, Kacper Mucha, II miejsce dla Nikodema Fica, Jana Dąbrowskiego i Kamila Guby.

W kategorii juniorzy starsi kumiwaza II miejsce zajęli: Jan Pliwka, Maciej Kobus i Matylda Górska.

Kategorię juniorzy (zespoły) shuyo waza kumite: wygrali Przemysław Bedełek i Michał Barański, a II miejsce zajęli Sylwia Gaworecka i Jakub Walczak.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 19

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.