Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 27 -11-2018r.

Dodano:

26 listopada

Gończyce
Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali M.G., lat 55 zam. pow. Ryki, który kierował samochodem osobowym m-ki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali A.T., lat 47 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki VW, znajdując się w stanie po użyciu wynoszącym 0,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

27 listopada

Wilga DW 801/DK76
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 55-letni kierowca osobowego volvo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Kia Ceed kierowanym przez 31-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała niezagrażających życiu doznali kierujący samochodem Kia Ceed i jego 26-letni pasażer, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 203 interwencje, odnotowali 27 kolizji i 1 wypadek drogowy.

Policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali 9 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości z terenie zabudowanym.

autor: KPP w Garwolinie

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.