Garwolin Sport

OSP z Rębkowa najlepsza w gminnym turnieju futsalu

Dodano:
garwolin - OSP z Rębkowa najlepsza w gminnym turnieju futsalu

1 grudnia 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie odbyła się I Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Garwolin w piłce nożnej halowej. Turniej był jednocześnie eliminacjami gminnymi przed zawodami powiatowymi. W turnieju wzięło udział 5 jednostek straży pożarnej oraz gościnnie drużyna Gminy Garwolin. Ekipy podzielono na 2 grupy po 3 drużyny.

Grupą A tworzyli: OSP Miętne, OSP Rębków I Gmina Garwolin, a grupę B: OSP Ruda Talubska, OSP Taluba i OSP Taluba-Feliksin.

Pierwsze drużyny z grup automatycznie wychodziły do półfinałów, a drużyny z drugich i trzecich miejsc grały ze sobą o awans.

W półfinale Gmina Garwolin uległa OSP Rębków - 0:3, a OSP Ruda Talubska wygrała z OSP Taluba-Feliksin – 2:1.

W meczu o III miejsce Gmina Garwolin była o jedna bramkę lepsza od OSP Taluba-Feliksin (2:1).

REKLAMA:


W finale OSP Rębków skromnie pokonała OSP Ruda Talubska (1:0).

Pamiątkowe puchary oraz dyplomy w imieniu wójta gminy Marcina Kołodziejczyka wręczał przewodniczący rady gminy Bernard Makulec.

Kolejność ostateczna
    1. OSP Rębków – awans na turniej powiatowy
    2. OSP Ruda Talubska
    3. Gmina Garwolin
    4. OSP Taluba-Feliksin
    5. OSP Wola Władysławoska
    6. OSP Miętne


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.