Iwona Kurowska wrzesień 2019

Garwolin Sport

II kolejka GLH za nami

Dodano:
garwolin - II kolejka GLH za nami

W II kolejce GLH Allfil Filter rozbił drużynę przeciwną aż 12 do 1. W pozostałych spotkaniach też wygrali faworyci: Weekend, Kisiel Team, Wisła Podwierzbie i Zeller Plastik.


Allfil Filter – Sexplosion 12:1 (5:0)
Allfil Filter rozkręcał się z minuty na minutę. Zespół ten, całe spotkanie przeważał, a na pewno był bardziej skuteczny. Drużyna Sexplosion popełniła kilka niewymuszonych błędów, które szybko ustawiły mecz. Allfil udowodnił, że będzie walczył o najwyższe cele. Sexplosion natomiast ma ogromny potencjał, który nie został jeszcze wykorzystany.

Weekend Łaskarzew – FC Ursus 8:3 (3:1)
Bardzo ciekawe spotkanie. Przez długi czas utrzymywał się wynik kontaktowy. Weekend jednak wykazał się większym spokojem pod bramką rywali i zasłużenie ten mecz wygrał. Ursusi pozostawili jednak po sobie bardzo dobre wrażanie.

Show Team – Kisiel Team 3:7 (1:5)

Szybkie spotkanie, w którym zawodnicy obu zespołów grali z pełnym zaangażowaniem i agresją. Show Team stracił dwie szybkie bramki na początku meczu i to na własne życzenie, po prostych błędach. Kisiel nie miał jednak łatwej przeprawy, ale wygrał zasłużenie.

Składak GLH – Wisła Podwierzbie 3:8 (2:5)
Świetnie w mecz weszli zawodnicy Składaka, którzy po dwóch minutach gry prowadzili 2:0. Wiślacy jednak rozkręcali się z każdą minutą. Drużyna z Podwierzbia stwarzała groźniejsze akcje i była bardziej skuteczna niż rywal. Młodzież ze Składaka pokazała się jednak z dobrej strony na tle
lepszego rywala.

OSK Talar – Zeller Plastik Garwolin 2:19 (0:11)
Mecz do jednej bramki. Pojedynek Dawida z Goliatem. Zeller Plastik, w barwach którego gra wielu zawodników występujących w II lidze futsalu (Zdrowie Garwolin) sprawił solidną lekcję futbolu zawodnikom OSK (zawodnicy z rocznika 2002/03).

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wynik (, #IP fc728ccf88) Odpowiedz

Sexplosion – Allfil 1:12 (0:5) Bramki: Sebastian Woźniak 38’ (Sexplosion) Przemysław Alot 8’k.,22’,28’, Damian Paśnicki 9’,29’, Damian Papiernik 15’,20’k.p.,29’, Dominik Cichecki 13’,23’, Dominik Alot 32’,35’ (Allfil)

Błąd (, #IP 6cdfd2f7b9) Odpowiedz

Allfil wygrał 12 do 1 :) 5 do 0 było do przerwy