Wiadomości z Garwolina

Albert Baran zastępcą burmistrza miasta Garwolin

Dodano:
garwolin - Albert Baran zastępcą burmistrza miasta Garwolin

Burmistrz miasta Garwolina Marzena Świeczak powołała na stanowisko zastępcy burmistrza Alberta Barana.

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak powołała na stanowisko zastępcy burmistrza Alberta Barana, dotychczasowego kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

Albert Baran w Urzędzie Miasta pracuje od 2004 roku, wcześniej pracował w garwolińskim Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej.


zdjęcie: facebook Alberta Barana

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Żeby było tak jak było (, #IP f7ef6a4784) Odpowiedz

Ten awans to chyba w nagrodę za pachnącą smródkę,wykoszoną trawę w rzece, opróżniane często śmietniki, brak psich odchodów na chodnikach i trawnikach,przepłoszone gawrony, prawidłowo parkujące samochody, estetyczne zarzecze i ogólny ład i porządek w mieście bo zdaje się że tym pan Baran się zajmował.

upaqdek (, #IP b1fd6f8dfa) Odpowiedz

to miasto upadnie jak ma takich urzędników i to szybciej niż sądziłem . Jeszcze niech zatrudnią policjantów ,milicjantów , strażników, ćwoków i innych gumofilcy z cofniętym czołem

Nie ściemniaj (, #IP 647e963ed1) Odpowiedz

i wyluzuj człowieku. Tak cię nazwę ale czy to warto to nie wiem. Ten jad cię kiedyś zadusi. Daj urzędnikowi szansę. Do tej pory pracował dobrze więc może i teraz podoła a ty plujesz. Nie zatrudnili ciebie czy kogoś z rodziny ?

Najważniejsze, że nie wygrał PIS (, #IP 16eb6d992f) Odpowiedz

Dla bedoków nic innego się nie liczyło, więc dalej niech zdejmują buty, jak wchodzą do urzędu. Nie żal mi ani Warszawiaków, ani Garwolaków. Za swoje czyny niech sami płacą i kiszą się we własnym sosie.

Podziękowanie (, #IP c1ff7e2b20) Odpowiedz

... b.burmistrzowi za przedwyborczy pomysł dotyczący prezentów nie tylko świątecznych . Toast wzniesiemy wodą ...

mieszkaniec (, #IP 1fdf62dfd9) Odpowiedz

GRATULUJE DOBREGO WYBORU. .

(, #IP 01f588d617) Odpowiedz

Tadek chce mieć wszystko pod kontrolą wielkich zmian nie będzie oby mieć kontrolę nad wszystkim .A nowy Pan wiceburmistrz może by spróbował sił w gminie w Borowiu bo tam kandydował na radnego ale coś się nie powiodło

(, #IP 592a187753) Odpowiedz

Fajna wypowiedź jakim cudem świeczka wygrała

(, #IP 1fdf62dfd9) Odpowiedz

Bo przegrała. Kurowska