Rozrywka | Kultura Garwolin

"Wielkie Pierniczenie" III edycja

Dodano:
garwolin -

Już 8 grudnia Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Fundacja Tętniące Życiem organizują warsztaty z pieczenia i zdobienia pierników.

Kochamy święta, kochamy pierniki, domowe ciasto drożdżowe i uwielbiamy wspólne spotkania. Dlatego mając w pamięci nasze poprzednie pierniczenia uznałyśmy, że to co dobre, trzeba powtarzać.

Warsztaty będą mały na celu krzewienie polskiej tradycji okresu bożonarodzeniowego polegającej na ozdabianiu pierników i robieniu prawdziwego domowego ciasta drożdżowego.

- Rodzinnie bo rodzina i podtrzymywanie więzi jest najważniejsze zgodnie stwierdzają organizatorki Fundacja „Tętniące Życiem” Barbara Jarzyna i Agnieszka Sadowska – Janiec oraz Dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak . To już ich kolejne przedsięwzięcie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Zabawa , nauka pieczenia ciasta drożdżowego, ozdabiania pierników i olbrzymia radość oj i jeszcze parę niespodzianek

W zajęciach udział moze wziąć każdy bez względu na wiek.

Aby wziąć udział w Wielkim Pierniczeniu napisz na adres fundacja@tetniacezyciem.pl

Koszt warsztatów to 20 zł. Wpłata na konto fundacji.

Link do wydarzenia TUTAJ.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.