Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Rozlali kwas masłowy w sklepach Top Market w Maciejowicach i Sobolewie

Dodano:
garwolin - Rozlali kwas masłowy w sklepach Top Market w Maciejowicach i Sobolewie

Wczoraj w godzinach wieczornych nieznani sprawcy rozlali kwas masłowy w sklepach Top Market w Maciejowicach i Sobolewie.

- W sklepach Top Market w miejscowościach Maciejowice oraz Sobolew, na chwilę obecną nieustaleni sprawcy rozlali substancję niewiadomego  pochodzenia. Na miejscu dokonano ewakuacji personelu sklepów oraz  klientów. Rozlana substancja uszkodziła część artykułów spożywczych. Na miejsce skierowano JRG z PSP Garwolin oraz Jednostkę Straży Chemicznej z  Warszawy. Strażacy z Jednostki Chemicznej ustalili że rozlana substancja to kwas masłowy nie zagrażający życiu. Na miejscu został zabezpieczony  monitoring. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Za zdjecia dziękujemy Czytelnikowi.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.