Wiadomości z Garwolina

Robert Ochnio dyrektorem Wydziału Komunikacji

Dodano:
garwolin - Robert Ochnio dyrektorem Wydziału Komunikacji

5 grudnia Robert Ochnio został dyrektorem Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Garwolinie. Na stanowisku zastąpił Zbigniewa Węgrzynka.

Robert Ochnio ma wykształcenie wyższe pedagogiczne. Od 16 lat pracuje w Wydziale Komunikacji. 5 grudnia otrzymał angaż na stanowisko dyrektora. Jest żonaty z Moniką. Ma syna i dwie córki. Interesuje się sportem i muzyką poważną.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

to jest bardzo wporzadku człowiek (, #IP 9375145809) Odpowiedz

moge tylko powiedzieć o nim same dobre słowa

(, #IP 34e05cae00) Odpowiedz

Totalna żenada! Aż strach pomyśleć kogo jeszcze wsadzą Nie mają poczucia wstydu!

Rozwiązanie (, #IP b1fd6f8dfa) Odpowiedz

Jest sposób na zadowolenie wszystkich . Przy wyborach samorządowych wszystkie instytucje jak wydziały starostwa podlegały by ocenie i jeśli w skali od 0-10 nie osiągał by jakiś wydział np 7 to 3 osoby z kierownictwa aut na zieloną trawkę bez prawa zatrudnienia w innych instytucjach samorządowych i ich pochodnych . W koncu kadry działały by na rzecz obywateli . Teraz to kadrowy powiatu obsadza

popieram (, #IP 7d03c77b6b) Odpowiedz

Program koryto to mało powiedziane.

brawo wy (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

program Koryto+

Dokładnie Brawo wy!!! (, #IP 587df68559) Odpowiedz

Bo co tu dodać!? Jak ktoś zaufał że może jednak będzie inaczej?(naiwny kolejny raz)... a nie jest bo jest TO SAMO.....to pada pytanie jak żyć panie jak tu żyć.....i ciekawe czy ten ktoś kiedykolwiek pójdzie na wybory....po co?????

Płakać się chce. (, #IP 888231ac21) Odpowiedz

Żona pana roberta zapisała się do Pisu wygrała wybory do rady, dobrze zna pana posła W i ten oto poseł wstawił swojego człowieka czyli męża członkini Pis która dobrze zna posła. Głosowałem na tą partię ale jak widzę jak nasz wzorowy poseł walczy i obsadza swoich stołkami to żygać mi się chce. Naprawdę zrobiło się państwo układów i widać to wzorowo w powiecie garwolińskim. Nie wybiera się ludzi doswiadczonych i kompetentnych tylko obsadza się stołkami swoich. Panie pośle chyba w kolejnej kadencji pan nie będzie w sejmie. Opanujcie się.

Kłamco (, #IP b8d1b6b10b) Odpowiedz

głosowałeś na ZSL. Nie kłam tu, bo nikt takim udawanym wyborcom PiSu nie uwierzy.

(, #IP 079fd2fd39) Odpowiedz

Rodzina PIS plus

bedok anty pis (, #IP 1d2e83eb39) Odpowiedz

cytując klasyka ,, a ja mam wyższe pedagogiczne ,, no faktycznie wykształcenie adekwatne do zajmowanego stanowiska kolejny rządowy program tym razem pod nazwą ,,ZNAJOMI NA SWOIM ,,

mmm (, #IP e9d1c30e2e) Odpowiedz

wyższe pedagogiczne zrobione Rykach

Kolo (, #IP 00cfc8bca7) Odpowiedz

Jedyny gość który nie robił problemów podczas rejestracji auta w miarę kulturalnie się to odbyło

Zachowanie P. Roberta (, #IP 4923a08e0a) Odpowiedz

Ta, jasne, nawet odpowiedzieć dzień dobry nie potrafił jak podchodziło się do jego okienka. Teraz chyba bez ukłonów w stylu Ludwika XIV się chyba nie obędzie.

muzyki poważnej ,to bardzo cenna uwaga (, #IP 9fe07bedf6) Odpowiedz

Zaczyna się... (, #IP 647e963ed1) Odpowiedz

Zaczęły się czystki.....czas dopuścić swojaków do miodu....dla petentów to nic dobrego........

qwert (, #IP 814995d8fe) Odpowiedz

Gratulacje dla nowego Pana Dyrektora i pierwsza prośba, może tak w jeden lub dwa dni w tygodniu wydłużyć godziny pracy do np. 18tej. Pracując w Warszawie (a jest nas trochę w Garwolinie :) trzeba brać dzień urlopu

o mamusiui... (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

to teraz już całkiem mu się w główce przewróci...

(, #IP 079fd2fd39) Odpowiedz

Znajomi plus.

odp. (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

fakt, ale przynajmniej człowiek ma doswiadczenie , ale przyjęcie młodego ,nieopierzonego działacza pis do starostwa (dziecko powinno się uczyć jeszcze!!) to było przegięcie.

(, #IP 05c51ece36) Odpowiedz

taraz tyko jedna słuszna partia zapewni ci awans...