Wiadomości z Garwolina

Potrącenie pieszej w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Potrącenie pieszej w Garwolinie

Wczoraj po godzinie 16.00 w Garwolinie, kierująca toyotą potrąciła pieszą, znajdującą się na pasach.

- Informację o zdarzeniu na ul. Al. Legionów w Garwolinie otrzymaliśmy o godzinie 16.31. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 52-letnia kobieta kierująca samochodem marki Toyota Aygo w porze wieczorowej potrąciła na przejściu dla pieszych 49-letnią kobietę, która  podczas zdarzenia znajdowała się w połowie przejścia. W wyniku potrącenia piesza doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin - informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


zdjęcie: archiwum KG


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kontakt (, #IP 0312d3b0dd) Odpowiedz

bardzo proszę o kontakt rodzinę Pani poszkodowanej w tym wypadku. Moj e-mail m.nowicka1@onet.pl

Pasy (, #IP f5298bb751) Odpowiedz

Przejście dla pieszych-tam człowiek powinien bezpiecznie przejść.Zawsze staram się zatrzymać -to święty obowiązek.Niestety niedawno przepuszczając dwoje dzieci w Uninie niemal posłałam je na śmierć bo jakiś kretyn wyprzedził mnie(stojącą)na podwójnym przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu ze znakiemUwaga Dzieci! z taką prędkością,że dojrzałam tylko kolor auta.Dzieci ledwie zdążyły zbiec z drogi.Zadzwoniłam na policję,niestety bez efektu,nawet patrolu nie posłali .

Kierowcy więcej rozwagi (, #IP 3f230d3db0) Odpowiedz

Kierowcy w Garwolinie Musica sie ogarnąć i zwiększyć swoją uwagę a władze poprawić przejścia i policją zwiększyć patrole. To nie problem tylko ciemności ale w biały dzień też kierowcy nie uważają. Czas sobie przypomnieć ze pieszy przy przejściu ma pierwszeństwo. Ile razy ja musiałem uważać na przejściach przy szpitalu mazowieckim i na środku przystawac bo kierowca jadąc nie hamowal. Moja mama tdz kilkadziesiąt razy miała takie zdarzenia przy szpitalu w koszarach i przy ekonomiKu, nie tylko w centrum trzeba uważać ale i na całym mieście.

(, #IP 4b9ecaacb5) Odpowiedz

Tam jest strasznie ciemno. Naprawde ciezko dostrzec pieszego!!!! Oswietlcie to przejscie.

(, #IP ba66f24d65) Odpowiedz

Czy w środku dnia też jest tam ciemno? Bo niektórych kierowców zawsze zaskakuje idący przez pasy pieszy (a tam w szczególności).

(, #IP e1c76684c6) Odpowiedz

nosze opaske odblaskowa na rekawie i torebce na przejsciach dla pieszych jest ciemno nie widac pieszych