Wiadomości z Garwolina

Zakończyła się zbiórka na rzecz Filipa Gronostajskiego!

Dodano:
garwolin - Zakończyła się zbiórka na rzecz Filipa Gronostajskiego!

Zakończyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Filipa Gronostajskiego. Pieniądze były potrzebne na bardzo kosztowny lek dla 16-latka walczącego z chłoniakiem. By zebrać 65 tys. zł, wystarczyło kilka dni!

Filip Gronostajski z Feliksina ma 16 lat i żyje już tylko dzięki jednemu lekowi. To Nivolumab - droga i nierefundowana szansa na ratunek. Ostatnia z możliwych. Lekarze nie pozostawiają wątpliwości - Filip musi przyjmować to lekarstwo tak długo aż otrzyma przeszczep szpiku. Najbliższe podanie już 20 grudnia. Leczenie jest konieczne by utrzymać chłopca przy życiu.

- Wyleczyć trwale mojego syna może jedynie przeszczep szpiku, który przy sprzyjających okolicznościach nastąpi w styczniu. Do tego czasu Filip musi raz na 2 tygodnie przyjmować Nivolumab - tlen utrzymujący go przy życiu, a najbliższe podanie, kosztujące prawie 10 tys. zł już 20 grudnia. Nie mamy jednak środków, żeby go zakupić, dlatego prosimy o pomoc… - apelowała o pomoc mama Filipa.

Więcej na ten temat TUTAJ.

Dzięki ludziom dobrego serce udało się zebrać dla chłopca ponad 65 tys. Wpłat dokonały 2304 osoby.

Mama Filipa jest wdzięczna za okazaną pomoc.
„Szanowni Mieszkańcy, kochani Darczyńcy. Z serca dziękujemy za akcję charytatywną zorganizowaną na rzecz mojego syna Filipa. Nie da się tego słowami wyrazić, jacy jesteśmy wdzięczni za uratowanie życia mojemu synowi. To dzięki Wam Kochani, to dzięki Waszym dobrym sercom, mój syn ma szansę doczekać do przeszczepu. Zycie jest bezcenne, ale jak widać czasami ma swoją cenę. Takich dzieci w podobnej sytuacji, jak Filip jest bardzo dużo, my taką szansę od Was otrzymaliśmy i za nią bardzo dziękujemy. Fundacja Siepomaga zakończyła zbiórkę, a zebrane środki zrefundują w całości zakup leku dla mojego syna. Dziękuję za okazane serce.
Mama z Filipem”
- pisze do darczyńców mama chłopca.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Rad (, #IP 845c4a6bd9) Odpowiedz

Zdrowia!!! Trzymam kciuki i będzie dobrze