Wiadomości z Garwolina

Długa kolejka po tani gaz (wideo)

Dodano:
garwolin - Długa kolejka po tani gaz (wideo)

Wysokie ceny benzyny i oleju napędowego w Polsce spowodowały, że wielu kierowców zainstalowało w swoich autach instalacje LPG, ale ceny gazu też są dosyć wysokie. Teraz jest to około 2 zł 50 gr za litr. Wczoraj jedna ze stacji gazowych w Garwolinie, jak wynika z informacji od naszych Czytelników, sprzedawała gaz za 1.29/1.39zł. To spowodowało ogromną kolejkę aut do tankowania.


Za wideo dziękujemy Czytelnikowi Sebastianowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Jeszcze raz :) (, #IP 523a7c5a4e) Odpowiedz

No tak, moja pomyłka:) Dziękuję za szybką reakcję Gaz;). I nie, nie jestem Pitagorasem skoro pytasz;). W kolejce stały też droższe samochody. Dla mnie zawsze podejrzane są takie promocje. Mam nadzieję, że samochody dalej dobrze jeżdżą i nic nie dzieje się z instalacjami. A pamiętam jak jeszcze do CPNu na tym poboczu stały kolejki po paliwo na kartki. Dzięki za film, mam wspomnienia z dzieciństwa;).

Uszkodzony silnik (, #IP ee444ab929) Odpowiedz

Zakupiłem ten promocyjny gaz i okazało się, że smród w samochodzie (dużo butanu) oraz problemy z pracą silnika - samochód wylądował u mechanika.

Przepraszam (, #IP 692dc706a8) Odpowiedz

Przepraszam za wpis ostacji gazowej. Nie o ta stacje gazwa mi chodzilo. Tu jest akurat bardzo dobry gaz. Pozdrawiam wlasciciela Jacka F.

Zaplacili nornalnie (, #IP 692dc706a8) Odpowiedz

Ludzie jaka promocja. Zobaczycie ile kilometrow zrobicie na rym gazie. Wiem co kombinyje bo pracowalem u tego pana A.F

do :) (, #IP d15e9ca687) Odpowiedz

złotówka róznicy. więc średnio jak napisałeś 40 zł. no ale i tak gra nie warta świeczki przy czekaniu powyżej 1h. ciekawa akcja i mam propozycję:D takie ceny dajcie przed świętami! Ludzie wyobraźcie sobie: Cały Garwolin zakorkowany bo zakupy jeszcze się robi a tu JANUSZPROMO na GAZ ŁOOOO miasto stoi:D:D:D

(, #IP dd137ce917) Odpowiedz

Owy wlasciciel stacji to dobry kombinatorek wiec ta promocja moze slono kosztowac

ludzie lubią kolejki (, #IP 8dec15ce6c) Odpowiedz

Pogadać sobie można,ponarzekać, poznać nowych ludzi a przy okazji coś taniej kupić. W sobotę w tesco po karpia też ładna kolejka była prawie jak za komuny.

:) (, #IP 523a7c5a4e) Odpowiedz

Średnio zbiornik ma ile, 40l? Jeśli różnica wynosiła 20gr na litrze to można zaoszczędzić ok 8zł:) Mnie jakoś dziwnie więcej gazu wchodzi na stacjach bez szyldu znanych koncernów. Gaz gazowi też nie równy. Tu więcej propanu, tam więcej butanu. A kierowcy stali z włączonymi silnikami? Jak długo trzeba było czekać tracąc gaz i czas w spalinach? Gra nie warta świeczki... ale każdy robi to co lubi;)

Gaz (, #IP d5adbd5e59) Odpowiedz

Normalna cena 2 zł 50 gr za litr a „”(promocyjna),,” cena za 1.29/1.39zł. To ile to jest różnicy ? Pitagorasie?