Wiadomości z Garwolina

Wójt gminy Górzno zaprasza mieszkańców do udziału w szkoleniach komputerowych

Dodano:
garwolin - Wójt gminy Górzno zaprasza mieszkańców do udziału w szkoleniach komputerowych

Udział w szkoleniach komputerowych dla mieszkańców jest bezpłatny i w całości finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Gmina Górzno zawarła umowę z Fundacją Promocji Gmin Polskich na realizację projektu pod nazwą „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”. W ramach projektu do października 2019r. samorząd będzie prowadził szkolenia dla 288 mieszkańców w 24 grupach szkoleniowych.

Aby wziąć udział w szkoleniu musisz mieć powyżej 25 lat i zamieszkiwać na terenie gminy Górzno.

Szkolenia będą przeprowadzone w wymiarze 16 godzin zegarowych w obszarach zgodnych z potrzebami uczestników (1moduł =16h). Zajęcia prowadzone są w soboty i niedziele. Maksymalna ilość osób w grupie 12. Podczas zajęć zapewniony jest komputer z dostępem do sieci, Internet oraz wyżywienie.

Liczba miejsce jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższe informacje o projekcie dostępne są na stronie www.gorzno.ugm.pl lub pod numerem telefonu 606 870 702 lub mailem: szkolenia@gorzno.ugm.pl

Projekt realizowany będzie do października 2019 roku. Po zakończeniu projektu sprzęt komputerowy zostanie bezpłatnie przekazany do Szkół Podstawowych prowadzonych przez Gminę Górzno.

Artykuł sponsorowany