Wiadomości z Garwolina

Wypadek i kolizja podczas nocy sylwestrowej

Dodano:
garwolin - Wypadek i kolizja podczas nocy sylwestrowej

Do wypadku w Woli Łaskarzewskiej i kolizji w Wildze doszło w noc sylwestrową. Poza tymi zdarzeniami na terenie powiatu było spokojnie. Policja nie odnotowała zdarzeń związanych z nieumiejętnym obchodzeniem się z materiałami pirotechnicznymi. Obsługiwane przez policjantów interwencje dotyczyły w głównej mierze zakłócania ciszy nocnej i głośnego zachowania w miejscach zamieszkania.

Nieco gorzej sytuacja wyglądała na drogach, gdzie po godzinie 21 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Wola Łaskarzewska. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Fiat, w terenie zabudowanym na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd dachował. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierowca trzeźwy. Dwie pasażerki pojazdu w wieku 21 lat, nie odniosły obrażeń.

Bardzo nieodpowiedzialną osobą, okazał się być 25-letni kierowca osobowej hondy, który będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, kierował pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo w miejscowości Wilga.
 

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.