Ciekawe tematy z Garwolina

Najpopularniejszy dzielnicowy na terenie powiatu garwolińskiego

Dodano:
garwolin - Najpopularniejszy dzielnicowy na terenie powiatu garwolińskiego

2 stycznia 2019r. na terenie powiatu garwolińskiego ruszył konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2018”, dzięki któremu można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców - dzielnicowych. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 31 stycznia 2019r.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie organizuje X edycję konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”.
Czas trwania konkursu od 02 do 31 stycznia 2019 roku.

Zgodnie z założeniami rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną oraz wstępne, pierwsze diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Priorytetem pracy dzielnicowego winno być utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowania precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu. Organizowany konkurs ma na celu, aby najlepszy dzielnicowy został wyłoniony nie tylko na podstawie konkursu opartego o wiedzę i umiejętności policjantów, ale przede wszystkim, aby zdecydował o tym ranking uzyskanych głosów mieszkańców.

REKLAMA:


Do oceny pracy dzielnicowego przez lokalne społeczeństwo posłuży ankieta w formie klasycznej i elektronicznej. Wypełnione ankiety można przesyłać na adres internetowy KPP w Garwolinie : kppgarwolin@ra.policja.gov.pl

W formie klasycznej ankiety dostępne są:
· w siedzibie KPP Garwolin i w podległych Posterunkach Policji na terenie powiatu garwolińskiego;
· w recepcjach: urzędów miejskich i gminnych

Wypełnione ankiety należy wysyłać drogą elektroniczną lub przekazywać za pośrednictwem skrzynek umieszczonych w w/w instytucjach.

Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej: Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wg/twoj-dzielnicowy/13469,Rewir-Dzielnicowych-KPP-Garwolin.html

Ankietę można pobrać TUTAJ.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

z Borowia (, #IP 1aa7bc7954) Odpowiedz

ja głosuje na swojego dzielnicowego p. Rosłaniec. Bardzo w porządku człowiek miły i życzliwy dla wszystkich

dzielnicowy (, #IP 1c366cca68) Odpowiedz

Pan Rosłaniec jak najbardziej w porządku.Trzeba na niego głosować.