Rozrywka | Kultura Garwolin

Sylwester w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Sylwester w Żelechowie

W sylwestrową noc Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie zaprosił mieszkańców miasta i gminy Żelechów na rynek, by wspólnie świętować odejście starego roku i przyjście nowego.

O godz. 22.30 rozpoczęła się zabawa taneczna, którą prowadził DJ Rafał. Tuż przed północą burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz złożył wszystkim mieszkańcom i gościom życzenia noworoczne. Moment pożegnania starego roku i powitania nowego uwydatnił efektowny pokaz fajerwerków, które rozświetliły niebo nad miastem. W namiocie organizatora na wszystkich przybyłych czekała ponadto symboliczna lampka szampana, gorący bigos i cukierki. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali druhowie z OSP Gózdek.

Inf. i fot. MGOK Żelechów

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 80

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.