Garwolin Sport

Noworoczne zwycięstwo Emilii Mazek!

Dodano:
garwolin - Noworoczne zwycięstwo Emilii Mazek!

1 stycznia odbył się w Parku Skaryszewskim w Warszawie kolejny, V Bieg Noworoczny, w którym z dużym powodzeniem wystąpiła biegaczka „Wilgi” Garwolin Emilia Mazek.

W biegu głównym  na dystansie 5.400m (2 okrążenia wokół parku) , wystąpiło 484 biegaczy – w tym 215 kobiet. Nasza zawodniczka, która triumfowała w tym biegu w ubiegłym roku, podyktowała bardzo mocne tempo i wygrała rywalizację kobiet z przewagą 1 minuty i 39 sekund /czas Emilii 20’i 13”/, nad następną biegaczką Eweliną Kosiorek i prawie 3 minuty nad trzecią Jaśtak Natalią – obie z Warszawy. 

- To dobry prognostyk przed kolejnymi startami, gdyż Emilka poprawiła swój wynik sprzed roku aż o 40 sekund,  i uzyskała imponująca  średnią na 1 km – 3’ 51 -  komentuje trener naszej najlepszej biegaczki – komentuje trener Stanisław Buszta.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.