Wiadomości z Garwolina

W paski, kropki czy z kokardą – jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Dodano:
garwolin - W paski, kropki czy z kokardą – jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Przygotowania do ślubu obejmują przygotowanie i rozesłanie zaproszeń. Wiele par kupuje gotowe zaproszenia, bo wybór jest ogromny. Jeżeli właśnie stoicie przed wyborem zaproszeń ślubnych, zapoznajcie się z naszym krótkim poradnikiem.


Zaproszenia w paski


Szukacie zaproszeń, które będą rzucać się w oczy? Planujecie ślub i wesele na statku? Rozważcie zakup zaproszeń ze wzorem w charakterystyczne, szerokie pasy. Przy wyborze kolorów kierujcie się kolorami przewodnimi organizowanej uroczystości. Możecie wybierać zarówno wśród intensywnych, jak i pastelowych kolorów.

Zaproszenia w paski nawet po latach będą oryginalne. Ich producenci proponują zarówno minimalistyczne zaproszenia, w przypadku których wzór ogranicza się jedynie do pasków, jak i dodatkowo ozdobione np. kwiatami.


Zaproszenia w kropki

Organizujecie wesele w stylu retro? Wybierzcie zaproszenia w kropki. Małe lub duże kropki to ponadczasowy motyw. Z jednej strony kropki są „lekkie” i nie odciągają wzroku od treści zaproszenia, z drugiej są zapowiedzią dobrej zabawy.

Zaproszenia w kropki doskonale sprawdzą się, jeżeli planujcie ślub i wesele w stylu pin-up. Obcasy w kropki czy białe kokardki w czerwone kropki – do takich akcentów zaproszenia z nadrukiem kropek będą pasować po prostu doskonale.Zaproszenia z kokardką

Są eleganckie i subtelne. Zaproszenia z kokardką to kolejne, które można znaleźć w ofertach producentów i sklepów. Dzięki zastosowaniu kokardki zaproszenia przyciągają wzrok i nie jest konieczne stosowanie innych dodatków.

Zaproszenia z kokardką świetnie sprawdzą się, jeżeli stawiacie na weselną klasykę, vintage lub po prostu szukacie ozdobnych zaproszeń. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych zaproszeń, możecie wybrać kolor kokardy.

Co jeszcze proponują producenci?


Powyższe propozycje to nie wszystkie, z którymi można się spotkać. Pomysłów na ślubne zaproszenia jest znaczenie więcej. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się zaproszenia z koronką. Delikatna koronka będzie doskonałym wyborem, jeżeli swoje wesele planujecie urządzić w stylu np. vintage.

Bez trudu znajdziecie też bogato zdobione zaproszenia. Przykładem mogą być zaproszenia złocone, które sprawdzą się, jeżeli planujecie ślub w stylu glamour. Ciekawą propozycją są też surowe zaproszenia czarno-białe, na które możecie się zdecydować, jeżeli stawiacie na ponadczasową klasykę

Źródło zdjęć zaproszeń ślubnych: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne

Artykuł sponsorowany