Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 05-01-2019r.

Dodano:

31 grudnia

Garwolin, ul. Sienkiewicza godz. 4:43
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 52-letni mężczyzna kierujący samochodem marki BMW na ługi drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwny pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia z samochodem marki Opel Astra, który następnie dachował. Ze zdarzenia do szpitala przewieziono trzy osoby (kierowców i pasażerkę pojazdu opel). Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin u 21-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wola Łaskarzewska, godz. 21:23
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Fiat, w terenie zabudowanym na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd dachował. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierowca trzeźwy. Dwie pasażerki pojazdu w wieku 21 lat, nie odniosły obrażeń. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew. 

1 stycznia 2019

Wilga
H. W. lat 25 zam. pow. Kozienice, kierując pojazdem marki Honda, będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, uderzył w przydrożne drzewo. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Ruda Talubska
31 grudnia  nieznany sprawca, dokonał wybicia szyb w domu mieszkalnym. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Łaskarzew
Z 31/1 nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego i z piwnicy dokonał kradzieży piły spalinowej. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z PP Łaskarzew. 

Choiny, godz. 18:23
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 60-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Seat w porze nocnej, na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym, potrącił idącego na prawym pasie jezdni 58-letniego mężczyznę. Pieszy w wyniku zderzenia doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Od pieszego pobrano krew do dalszych badań, kierowca trzeźwy. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.  

Wola Starogrodzka
W okresie od 30 grudnia do 1 stycznia  na chwilę obecną nieznany sprawca, wszedł na teren kaplicy, gdzie dokonał uszkodzenia mienia poprzez zabrudzenie ściany nieznaną substancją oraz dokonał uszkodzenia przewodów elektrycznych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Pilawa.

REKLAMA:


2 stycznia

Sulbiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K.I., lat 30 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem dostawczym  marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

3 stycznia

Garwolin S17, godz. 1:15
Po godzinie 1.00 na drodze S17 obwodnica Garwolina, autobus rejsowy marki Van Hool relacji Lublin n- Gdynia na prostym odcinku drogi przy trudnych warunkach atmosferycznych (opady śniegu i silny wiatr) zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i zatrzymał się w pozycji na boku. Autokarem łącznie z kierowcą podróżowało 49 osób. 12 osób zostało poszkodowanych, z czego 1 osoba na chwilę obecną  przebywa w szpitalu. 40-letni kierowca autokaru trzeźwy. Przyczynę wypadku drogowego ustalają policjanci z KPP Garwolin.

5 stycznia

Taluba, godz. 16:16
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letni mężczyzna, nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami, kierował samochodem osobowym Peugeot Partner i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożny rów. Pojazdem podróżowały 3 osoby. Kierowca jak i 17-letni pasażer pojazdu z obrażeniami trafili do szpitali. 15-letniemu pasażerowi nic się nie stało. Kierowca pojazdu trzeźwy.
Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 186 interwencji, odnotowali 10 kolizji i 5 wypadków drogowych.

Na drogach panują trudne warunki atmosferyczne – KIEROWCY NOGA Z GAZU

autor: KPP w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.