Wiadomości z Garwolina

19-latek bez prawa jazdy doprowadził do wypadku drogowego

Dodano:
garwolin - 19-latek bez prawa jazdy doprowadził do wypadku drogowego

W sobotę 5 stycznia w Talubie 19-latek, nieposiadający prawa jazdy, kierujący samochodem marki Peugeot Partner stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożny rów. Do szpitala trafiły dwie osoby.

- Zgłoszenie o zdarzeniu w Talubie otrzymaliśmy o 16.16. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letni mężczyzna, nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami, kierował samochodem osobowym Peugeot Partner i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożny rów. Pojazdem podróżowały 3 osoby. Kierowca jak i 17-letni pasażer pojazdu z obrażeniami trafili do szpitali. 15-letniemu pasażerowi nic się nie stało. Kierowca pojazdu trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nauka (, #IP fff3a53bdd) Odpowiedz

dobrze ze jezdzi ; podszkoli sie troche ;-)

DROGA TO NIE JEST TOR WYŚCIGOWY!! (, #IP 369ff8d8f8) Odpowiedz

Jak przez debila zginie ktoś z Twoich bliskich to też tak będziesz mówił?

będzie miał nauczkę (, #IP 011bb88d60) Odpowiedz

Najważniejsze że nikt z innych uczestników ruchu nie ucierpiał.