Garwolin Sport

Zeller umocnił się na prowadzeniu w GLH. Wisła, Kisiel i Allfil ze stratą

Dodano:
garwolin - Zeller umocnił się na prowadzeniu w GLH. Wisła, Kisiel i Allfil ze stratą

Drużyny: Wisła Podwierzbie, Kisiel Team i Allfil straciły punkty w VII kolejce GLH. Zeller z kolei wykorzystał szansę by umocnić się na prowadzeniu w lidze i ograł Show Team.

Składak GLH – FC Ursus 4:2 (3:1)
Był to bardzo wyrównany mecz i zacięty do ostatnich sekund. Szybko na prowadzenie wyszedł Składak i to okazało się kluczowe. Nadzieję Ursusowi w końcówce pierwszej połowy dał Łukasz Paciorek, a bramkę kontaktową strzelił piętnastoletni Michał Piechota. Składak jednak w 33. minucie wyszedł na prowadzenie 4:2, którego już nie oddał do końca. Świetny mecz bramkarzy, a
na marginesie trzeba stwierdzić, że Ursus był wyjątkowo nieskuteczny, szczególnie w pierwszej połowie.

OSK Talar – Sexplosion 3:7 (3:4)

Lepiej ten mecz zaczął zespół Sexplosion. Jednak OSK z każdą minutą grał coraz lepiej i na przerwę schodzili tylko z jednobramkową stratą do drużyny z gminy Sobienie Jeziory. Druga połowa to zdecydowanie lepsza skuteczność Sexplosion. Drużyna ta zdobyła jeszcze trzy bramki przy zerowym dorobku rywali. Dzięki temu wygrała zasłużenie to spotkanie.

Składak GLH – OSK Talar 4:3 (3:1)
Był to mecz VIII kolejki rozegrany awansem. Składak prowadził już 3:0, ale młodzież z OSK nie ustępowała i doprowadziła do sytuacji, gdzie tracili do „Składaków” tylko jedną bramkę. Mecz ciekawy i wyrównany. O wyniku decydowały detale. Dwie drużyny zagrały na podobnym poziomie, ale to Składak dowiózł zwycięstwo do końca.

REKLAMA:


Kisiel Team – Wisła Podwierzbie 3:3 (2:1)
Mecz godny miana hitu kolejki. Emocje trzymały do ostatniej sekundy. Pierwsza połowa ze wskazaniem na Kisiel Team. Natomiast w drugiej lekka przewaga na korzyść Wisły. Wiele ciekawych akcji i świetnych interwencji bramkarzy. Remis jest chyba sprawiedliwym wynikiem, choć każda z drużyn mogła ten mecz przechylić na swoją korzyść.

Weekend Łaskarzew – Allfil Filter 8:3 (2:2)
Kolejne spotkanie, w którym wielu upatrywało hitu kolejki. Pierwsza połowa równa, zakończona wynikiem 2:2. Trzeba jednak przyznać, że gra obydwu zespołów nie porywała. Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Weekendu. Allfil jeszcze próbował z początku, ale po bramce samobójczej coś w tej drużynie pękło. Świetne zawody w Weekendzie zagrał Michał Zalewski, zdobywając pięć bramek.

Zeller Plastik Garwolin – Show Team 10:3 (5:1)
Liderujący Zeller nie miał większych problemów z drużyną Show Teamu. Grali mądrze i skutecznie. Show próbował tylko kontratakować, ale większość akcji zatrzymywała efektywna obrona Zellera lub Daniel Fic. Trzeba przyznać, że zawodnicy Show Teamu grali bez kompleksów, ale zabrakło to jednak by zabrać punkty drużynie z Garwolina.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.