Rozrywka | Kultura Garwolin

WOŚP zagra w niedzielę w Garwolinie

Dodano:
garwolin - WOŚP zagra w niedzielę w Garwolinie

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. Orkiestra zagra także w Garwolinie. W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będą grać, kwestować i licytować! W tym roku na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dla placówek z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Już po raz 27. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Polsce i na świecie. Serduszek nie zabraknie również w Garwolinie. Podczas Finału 90 wolontariuszy będzie kwestować z puszkami na terenie całego powiatu i tradycyjnie rozdawać serduszka w zamian za datki. Można również pomóc, biorąc udział w licytacji, która odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury o godzinie 19:00. Oprócz tradycyjnych orkiestrowych gadżetów, takich jak zegar ścienny, koszulki i kalendarze, będą przedmioty przekazane przez ofiarodawców – między innymi złote serduszko, vouchery na przejazd trasy XI Garwolińskiego Rajdu Motocyklowego w koszu motocykla z numerem startowym 1 i 2, kalendarz wydany specjalnie na 100-lecie oraz pakiet startowy z numerem 1 wraz z koszulką imienną na coroczny ogólnopolski bieg na 10 km, który odbywa się podczas Dni Garwolina.

REKLAMA:


Wszyscy, którzy chcą wspomóc Fundację CSiK zachęca do przyniesienia wartościowych przedmiotów bezpośrednio na licytację. Całkowity dochód z licytacji i kwesty zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Podczas finału w Centrum Sportu i Kultury odbędą się koncerty. Na scenie będzie można zobaczyć i usłyszeć lokalnych artystów. O godzinie godz. 17:00 zagra zespół Tarło, o 18:00 Don’t Look Back, a o 20:00 posłuchamy Kumpel Bluesa.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01.2018 godz.: 17:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1)

wstęp wolny


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.