Garwolin Sport

I Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Dodano:
garwolin - I Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Już w niedzielę 13 stycznia na hali sportowej w Górznie odbędą się I Halowe Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach udział wezmą drużyny OSP i PSP.

W niedzielę na hali sportowej w Górznie odbędą się I Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Na zawody zaprasza prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Waldemar Sabak oraz starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki.

Start zawodów - godz. 12.00 a przewidywane zakończenie - 18.00.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Alojzy (, #IP daa91c0337) Odpowiedz

Termin zawodów został nagle i niespodziewanie zmieniony. Zawody miały się odbyć w dniu 20/01/2019. Skąd ta zmiana? Czyżby komuś bardziej pasowało grać 13/01 ? Sporo osób zaplanowało sobie termin 20/01 a teraz taka zmiana. To duża impreza i nie powinno się zmieniać terminu w ostatniej chwili

PISuary (, #IP f5298bb751) Odpowiedz

ja myślę że PiSuary specjalnie zmienili na 13/01 tylko po to żeby duża część strażaków nie mogła brać udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy bo PiS nie trawi Owsiaka i woli złodzieja rydzyka i jego maybachy

Ochotnik (, #IP 2ea315f8f9) Odpowiedz

A co to pisuary? Oświecisz nas? Taki nowoczesny a nawet nie zabłysnął na forum. Skończcie takie bzdury wypisywać. Co do zawodów trochę słyszałem że 20 mają być jakieś zawody w siatkówkę.