Wiadomości z Garwolina

25 przypadków przekroczenia prędkości ujawnili policjanci podczas kaskadowego pomiaru prędkości

Dodano:
garwolin - 25 przypadków przekroczenia prędkości ujawnili policjanci podczas kaskadowego pomiaru prędkości

Kaskadowy pomiar prędkości prowadzony był w dniu wczorajszym. Pomimo bardzo trudnych warunków panujących na drodze, policjanci ujawnili aż 25 przypadków przekroczenia prędkości.

Garwolińscy policjanci, w miniony wtorek, na drogach powiatu garwolińskiego przeprowadzili działania pod nazwą ,,Kaskadowy pomiar prędkości’’. Polegały one na tym, że kontrola prędkości prowadzona była na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W przeprowadzeniu takich działań brało udział kilka radiowozów policyjnych, ustawionych kolejno po sobie na określonym odcinku drogi. Wykorzystane został również radiowozy wyposażone w urządzenia rejestrujące – wideorejestratory. W czasie działań garwolińscy policjanci ujawnili aż 25 przypadków przekroczenia prędkości pomimo bardzo trudnych warunków panujących na drogach.

- Takie działania będą kontynuowane - zapewnia asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

źródło: KPP

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

doro (, #IP 75eec6bbca) Odpowiedz

zastanawiam się czy to dużo czy mało, ale w sumie chyba sporo biorąc pod uwagę udogodnienia teraz kierowców, choćby yanosik

bezpieczeństwo (, #IP cc8dc746ca) Odpowiedz

Zastanawiam się kiedy POLICJA zacznie działania na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną/lawinowo rośnie liczba kierowców którzy wjeżdżają na CZERWONYM świetle. Może w końcu dojdzie do przeprogramowania sygnalizacji. Co prawda WŁADZE PZD nie widzą problemu,ale WIDZI SIĘ TO O CZYM SIĘ WIE /Po prostu tego w technikum nie uczą, a Politechnika to zbyt wysokie progi.