Rozrywka | Kultura Garwolin

Jasełka w świetlicy wiejskiej w Izdebnie

Dodano:
garwolin - Jasełka w świetlicy wiejskiej w Izdebnie

4 stycznia w świetlicy wiejskiej w Izdebnie uczniowie Szkoły Podstawowej w Izdebnie zaprezentowali licznym gościom inscenizację narodzin Jezusa w Betlejem. To było wydarzenie na dużą skalę. Rodzice, mieszkańcy Izdebna i okolicznych miejscowości mieli okazję zobaczyć niesamowite przedstawienie, przygotowane przez Magdalenę Bogucką.

Magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia udzielił się wszystkim zgromadzonym, którzy po przedstawieniu chętnie kolędowali z przedszkolakami i uczniami. Atmosfera była magiczna.

Na sam koniec strażacy z OSP Izdebno przygotowali dla wszystkich niespodziankę – odbył się pokaz na temat zasad udzielania pierwszej pomocy.

źródło i zdjęcia: Laskarzew.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 74

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.