Garwolin Sport

Liga Bowlingowa w Borowiu po III kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlingowa w Borowiu po III kolejce

Rywalizacja w rozgrywkach bowlingowych w Borowiu, na razie jest bardzo wyrównana. Teoretycznie na końcowe zwycięstwo ma szansę każdy. W Lidze Pro w pierwszej trójce umacnia się trzech zawodników: Marek Kozłowiec, Daniel Głuchowski i Arkadiusz Dłużniewski. W Lidze Amator rywalizacja jest nieco bardziej wyrównana. Swoich wysokich pozycji pilnują: Marcin Sabak, Stanisław Rosłaniec, Piotr Osiak i Paweł Kisiel. Ciekawie ułożyły się imiona zawodników w III kolejce, bo można odnieść wrażenie, że by

grać w pierwszej dziewiątce w Lidze Amator trzeba mieć na imię albo Paweł, albo Piotr. Tylko dwóch na 9 zawodników miało inne imiona.Liga Pro

W ostatniej grudniowej kolejce najlepiej rzucał Arkadiusz Dłużniewski. W zawodach 7 stycznia nie było już tak dobrze. Eliminacje znacząco wygrał Daniel Głuchowski, który zdobył aż 721 punktów, drugi Łukasz Sałasiński zdobywając prawie 100 punktów mniej, ale poniedziałek był dla niego bardzo udany.

W półfinale Daniel Głuchowski podzielił się punktami bonusowymi z Łukaszem Sałasińskim. Marek Kozłowiec dwukrotnie ograł Roberta Bieleckiego, a Piotr Prokurat, mimo że grał całkiem nieźle dwa razy uległ Arkadiuszowi Dłużniewskiemu. Rywalizacja: Grzegorz Król- Dariusz Rojek zakończyła się podziałem punktów bonusowych, ale panowie mieli słabe wyniki z eliminacji i żaden z nich nie wszedł do finału.

W finale Marek Kozłowiec przegrał z Danielem Głuchowskim, natomiast Łukasz Sałasiński rzucający bardzo dobrze, wygrał z Arkadiuszem Dłużniewskim. Pierwszą trójkę na koniec rozgrywek utworzyli (kolejno od najlepszego): Daniel Głuchowski, Marek Kozłowiec i Łukasz Sałasiński.

Liga Amator


W Lidze Amator Marcin Sabak od początku pokazuje, że interesuje go końcowe zwycięstwo. W ostatnich grudniowych rozgrywkach był drugi za Stanisławem Rosłańcem, a wtorek mimo przeciętnego startu w eliminacjach, należał do niego.
Eliminacje wygrał Piotr Osiak.

W półfinale po bardzo wyrównanej rywalizacji Piotr Osiak podzielił się punktami bonusowymi ze Stanisławem Rosłańcem i obaj weszli do ostatniej fazy rozgrywek. Podobnie było w pojedynku Paweł Kisiel-Paweł Kusio, ale to ten pierwszy dostał się do finału. W konfrontacji Marcina Sabaka z Pawłem Sabakiem, lider GK był wyraźnie lepszy. Pojedynek Paweł Całka – Piotr Kaniewski nie miał większego znaczenia, bo obaj panowie nie zakwalifikowali się do finału. Piotr rzucał całkiem przyzwoicie, ale miał za mało punktów z eliminacji.

W finale najlepiej rzucał Marcin Sabak i tym samym zdecydowanie ograł Piotra Osiaka. Stanisław Rosłaniec zagrał lepiej niż Paweł Kisiel. Ostateczna kolejność pierwszej trójki (od najlepszego): Marcin Sabak, Piotr Osiak, Stanisław Rosłaniec.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.