Garwolin Sport

Zeller Plastik mistrzem w VIII kolejce GLH

Dodano:
garwolin - Zeller Plastik mistrzem w VIII kolejce GLH

Zeller Plastik Garwolin pokonując Wisłę Podwierzbie w Gminnej Lidze Halowej rozgrywanej w Woli Łaskarzewskiej zapewnił sobie mistrzostwo.


Sexplosion – FC Ursus 2:7 (1:4)
Od początku spotkania widać było, że jednym i drugim zależy na zwycięstwie. Lepiej jednak w mecz wszedł FC Ursus. Było ich wprawdzie pięciu, ale grając bez zmian sprawiali lepsze wrażenie od rywali. Druga połowa to także dominacja Ursusa. Dzięki dobrej grze pewnie wygrali to spotkanie i zdobyli pierwsze punkty w lidze.

Weekend Łaskarzew – Kisiel Team 5:3 (1:1)
Świetne, wyrównane spotkanie. Od wyniku tego meczu wiele zależało. Do przerwy 1:1. Druga połowa przyniosła nieco więcej. Weekend umiejętnie bronił i kontratakował. Prawdziwą ostoją swojej drużyny byli Michał Zalewski i Kacper Kozikowski. Ostatecznie Weekend zwyciężył 5:3 i jest to na pewno zwycięstwo zasłużone.

Allfil Filter – Show Team 9:6 (6:2)
Faworyzowany Allfil już po dwóch minutach prowadził 2:0. Był drużyną prowadzącą grę i zdecydowanie lepszą. Show Teamowi nie można jednak odmówić woli walki. Kolejne bramki zdobył Przemysław Alot (7), dzięki czemu umocnił się w klasyfikacji strzelców.

REKLAMA:


Wisła Podwierzbie – Zeller Plastik Garwolin 1:8 (1:3)
Zeller w tym meczu grał o mistrzostwo. Wisła, aby myśleć o tytule musiała wygrać i pokonać za tydzień Allfil. Pierwsza połowa bardzo równa. Akcji było sporo, jednak nie były to sytuacje stuprocentowe, raczej strzały z dystansu. Obie ekipy dobrze się broniły. Zeller do polowy prowadził 3:1. Mecz nie był jednak rozstrzygnięty. Momentem kluczowym był moment gry w przewadze przez Zeller, kiedy to padła czwarta bramka dla tej drużyny. Wisła mimo starań nie była w stanie już nic zrobić, choć wynik na pewno nie odzwierciedla przebiegu meczu. Zeller wygrał ten mecz mądrością i opanowaniem. Dobre zawody w bramce rozegrał Cezary Jakubaszek. Zeller zapewnił sobie tytuł Mistrza VII edycji GLH!!!.


Mecz OSK Talar – Składak GLH został rozegrany awansem podczas VII kolejki GLH. Składak wygrał 4:3.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.