Garwolin Sport

Zdrowie Garwolin zagra w Mistrzostwa Polski U-16!

Dodano:
garwolin - Zdrowie Garwolin zagra w Mistrzostwa Polski U-16!

Zespół futsalowy Zdrowia Garwolin wywalczył awans do finałów Mistrzostw Polski U-16. Przepustkę do gry w elicie najlepszych zespołów w kraju, zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Talarka, zapewnili sobie bardzo dobrą grą podczas drugiego turnieju eliminacyjnego, który został rozegrany 13 stycznia w Garwolinie.

Po pierwszym turnieju, który odbył się w Łęczycy zdecydowanym faworytem do awansu był zespół - Junior Hurtap Łęczyca. O drugie miejsce premiowane awansem mieli walczyć zawodnicy Drukarza Warszawa i Zdrowia Garwolin. Zespół z Warszawy był faworytem tej rywalizacji. Hurtap i Drukarz, to zespoły bardzo dobrze zorganizowane pod względem sportowym i merytorycznym.
- Ogromna wola walki i ambicja pozwoliła zawodnikom Tomasza Talarka na zniwelowanie tej różnicy i wygranie ostatecznie drugiego turnieju eliminacyjnego. Brawo zawodnicy i trener. Brawo rodzice, którzy najbardziej przeżywają sukcesy i porażki swoich latorośli. Tak trzymać. Niespodzianka, ale jakże miła – mówi opiekun drużyny Piotr Kapica.
Drukarz Warszawa - Zdrowie Garwolin 2:4 (2:1)
bramki:
1:0 Szymon Rudzki
2:2 Szymon Rudzki
2:3 samobójcza
2:4 Jakub Kwiatkowski
Zdrowie Garwolin - Junior Hurtap Łęczyca 1:1 (1:1)
bramka:
1:0 Patryk Syga
Awans wywalczyli:
(w turnieju w Garwolinie)
Wojtek Michalak (bramkarz), Dawid Wawer (bramkarz), Kornel Zawadka, Patryk Syga (kapitan), Filip Galas, Mateusz Świętulski, Jan Kaczyński, Jakub Kwiatkowski, Szymon Rudzki, Krzysztof Żołądek, Szymon Żaczek, Dominik Zarzycki, Patryk Denisuk, Kacper Gontarz.
(w turnieju w Łęczycy)
Piotr Kutwiński, Sebastian Zarzycki, Kacper Michalec, Jakub Duchna

Patronat nad turniejem objął Mirosław Walicki - starosta powiatu garwolińskiego. Puchary i nagrody wręczała Iwona Kurowska - wicestarosta powiatu garwolińskiego.

Więcej zdjęć niebawem.

źródło: GLP Futsal

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 50

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.