Wiadomości z Garwolina

Udany weekend lekkoatletów Wilgi

Dodano:
garwolin - Udany weekend lekkoatletów Wilgi

12 stycznia na hali AWF w Warszawie, odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny, w którym wystąpiło ponad 700 startujących. Nie zbrakło w tym gronie zawodników Wilgi Garwolin, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Pierwsze miejsce w trójskoku zdobyła juniorka młodsza, Julia Biernacka, która w najlepszej próbie uzyskała 10.84m .  - Julka przygotowuje się do startu w Halowych Mistrzostwach Polski  w Toruniu i wynik ten jest niezłym prognostykiem przed czekającą ją rywalizacją. Należy tu podkreślić, że na co dzień nie trenujemy w warunkach startowych, gdyż  w Garwolinie nie mamy ku temu warunków - mówi trener Stanisław Buszta.

Z pozostałych startujących bardzo dobrze spisał się 17-letni Karol Sękulski, który pewnie zwyciężył w skoku wzwyż  z wynikiem 183cm, a trzecie miejsce zajął jego kolega klubowy – 16-letni Marcel Paciorek – 170cm.

Dzień później w Maciejowicach zorganizowane zostały na dystansie 3 km,  biegi pn. „Policz się   z cukrzycą”, gdzie pierwsze miejsca przypadły biegaczom Wilgi Garwolin. W kategorii kobiet zdecydowanie zwyciężyła Aleksandra Borkowska, w wśród mężczyzn Marcel Paciorek. Otrzymali  oni z rąk organizatorów pamiątkowe koszulki, medale i puchary.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.