Garwolin Sport

OSP Unin wygrała I Halowe Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Dodano:
garwolin - OSP Unin wygrała I Halowe Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

W niedzielę 13 stycznia na hali sportowej w Górznie odbyły się I Halowe Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach udział wzięło 12 drużyn. Najlepiej spisała się OSP z Unina.

Przed zawodami 12 drużyn podzielono na 3 grupy. Do turnieju zgłosiły się jednostki z: Trojanowa, Lipówek, miasta Garwolin, Sokoła, Głoskowa, Trzcianki, Przykór, miasta Łaskarzew, Rębkowa, Unina, Melanowa, i PSP Garwolin. I miejsce w grupie A zajęła OSP z Trojanowa, w grupie B miasto Łaskarzew a w grupie C - OSP Unin.

W fazie finałowej OSP Trojanów przegrała z OSP Łaskarzew (0:1) i z OSP z Unina (0:3). OSP Łaskarzew również musiała uznać wyższość zawodników z Unina (0:2). Tym samym OSP z Unina zwyciężyła w turnieju.

Najlepszym strzelcem został Dawid Przybysz  (OSP UNIN), a najlepszym bramkarzem Piotr Mikulski (OSP Unin).

Podium prezentuje się następująco: OSP Unin, OSP Łaskarzew, OSP Trojanów.

Zawody zorganizował Zarząd Powiatowy ZOSP RP pod patronatem starosty powiatu garwolińskiego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 51

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Skład (, #IP 62aa08e67e) Odpowiedz

Szkoda że nikt nie wspomniał że w OSP Unin grało było ze 3 strażaków. W turnieju siatkówki będziecie sprawdzeni czy grają strażacy czy zbieranina...

Skład (, #IP bdc644dc8f) Odpowiedz

Również słyszałem takie głosy w Rzeszowie kuluarach.