Wiadomości z Garwolina

Nowa jakość usług

Dodano:
garwolin - Nowa jakość usług

Kasa Unii Lubelskiej w 2019 roku obchodzi 25-lecie swojej działalności na rynku finansowym. Przez te wszystkie lata Kasa skutecznie dbając o jakość swoich działań rozszerzała ofertę produktową, by jak najpełniej zaspokajać potrzeby finansowe swoich Członków. Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb.


Co się zmieniło w Kasie Unii Lubelskiej w ostatnim czasie?

Jeżeli chodzi o lokalny rynek, to oczywiście zmiana lokalizacji placówki w Garwolinie. Dla komfortu naszych obecnych i przyszłych Klientów, przenieśliśmy się na ulicę Nadwodną 15 - przy zejściu na Zieleniak. Nasza placówka jest usytuowana w pobliżu dworca PKS, co nie jest bez znaczenia dla osób korzystających z komunikacji publicznej i osób starszych. W pobliżu można również swobodniej zaparkować samochód, korzystając z parkingów miejskich.
Dodatkowo w ciągu minionych trzech miesięcy w całej naszej Kasie zastosowaliśmy szereg rozwiązań, pozwalających uzyskać ekspresowe i przejrzyste pożyczki gotówkowe nawet w 20 minut. Wdrożyliśmy nowy program służący procesowaniu wniosków, który w zaledwie wspomniane 20 minut pomaga naszym pracownikom przeprowadzić kompletny proces pożyczkowy. Nie tylko przyspiesza on naszą pracę, ale pomaga również bezpiecznie ocenić Państwa możliwości kredytowe, wyliczając jednocześnie najdogodniejszą dla każdego Klienta ratę i termin spłaty.

Jakimi wartościami kieruje się Kasa Unii Lubelskiej?

Działalności odmienionej Kasy Unii Lubelskiej przyświeca idea „NEO” – naszymi wartościami są: nowoczesność, etyka i odpowiedzialność.

Stawiamy na nowoczesność, a konkretnie – nowoczesne rozwiązana pożyczkowe, szybkie i bezpieczne. Cenimy Państwa czas, dlatego do minimum skracamy procedury przyznawania pożyczki oraz ograniczamy formalności.

Stawiamy na etykę, ponieważ gwarantujemy sprawiedliwe ceny bez ukrytych kosztów, a ponadto dzielimy się z Państwem wiedzą niezbędną, do zaciągnięcia pożyczki w świadomy sposób i, tym samym, uniknięcia spirali zadłużenia.

Stawiamy także na odpowiedzialność. Wierzymy, że Członkowie naszej Kasy to „rycerze domowego budżetu”, którzy decydują się na uczciwe i nieobciążające zobowiązania kredytowe. Dlatego też gwarantujemy prosty, zrozumiały język umowy pożyczkowej i indywidualnie ustalamy transparentne zasady przyznawania środków.

Co to oznacza w praktyce?

Państwo biorą pożyczkę gotówkową w 20 minut przy minimum formalności (w praktyce wystarczy tylko dowód osobisty) przeznaczając jednocześnie środki na dowolny cel. My dbamy o przejrzystość transakcji oraz Państwa bezpieczeństwo kredytowe. Dodatkowo wszyscy doradcy Kasy Unii Lubelskiej przeszli odpowiednie przygotowanie merytoryczne, aby potrafili w jak najbardziej zrozumiały i prosty sposób rozmawiać o procedurze pożyczkowej i wszystkich kwestiach związanych z domowymi finansami. Ich podstawową rolą jest doradzić Państwu w taki sposób, by ewentualna pożyczka była możliwie jak najlżejsza dla domowego budżetu.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to 20,75%.

Rozmowa z Sergiuszem Śwital – Kierownikiem Placówki Sprzedażowej Kasy Unii Lubelskiej w Garwolinie.

Zapraszamy do współuczestniczenia w zmianach w Kasie Unii Lubelskiej i kontaktu z nami. W ciągu 20 minut każdy klient może dowiedzieć się, jaką ofertę mamy dla niego przygotowaną. Do zobaczenia w Kasie Unii Lubelskiej.

Zapraszamy do nowo otwartej placówki sprzedażowej w Garwolinie:


ul. Nadwodna 15 (zejście na Zieleniak)
tel. 25 644 52 04
godziny otwarcia: pn – pt 9:00 – 17:00

www.kasaul.pl
www.neo.kasaul.pl

Artykuł sponsorowany