Garwolin Sport

Siatkarki z Mińska Mazowieckiego wygrały w turnieju LZS zorganizowanym w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Siatkarki z Mińska Mazowieckiego wygrały w turnieju LZS zorganizowanym w Garwolinie

12 stycznia odbył się turniej siatkarski LZS, w którym najlepiej spisały się siatkarki z Mińska Mazowieckiego. Kolejne dwa miejsca przypadły zawodniczkom z Unina.

W turnieju uczestniczyły cztery drużyny. I miejsce zajęła drużyna z Mińska Mazowieckiego - opiekun Michał Bogusz, II miejsce zajęła pierwsza drużyna z Unina - opiekun Magdalena Mikulska, III miejsce zajęła druga drużyna z Unina - opiekun Mirosław Mętrak , IV miejsce zajęła drużyna z Żelechowa - opiekun Łukasz Bogusz

W ceremonii dekoracji drużyn uczestniczył starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki i przewodniczący powiatowego zrzeszenia LZS Kazimierz Sionek. Turniej sędziowali Jakub Sokołowski i Marcin Rosa.

- Dziękuję bardzo za udział panu staroście, wszystkim uczestnikom, trenerom, organizatorom oraz kibicom – mówi Marcin Rosa.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 18

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.