Wiadomości z Garwolina

Śmierć 18-letniej uczennicy KLO

Dodano:
garwolin - Śmierć 18-letniej uczennicy KLO

Wczoraj około godziny 17.00 w Garwolinie na ul. Lubelskiej doszło do potrącenia 18-letniej Patrycji Rodak, uczennicy KLO w Garwolinie. Dziewczyna nie żyje.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci. W auli Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie trwa właśnie modlitwa różańcowa.

- Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszej uczennicy, Patrycji Rodak. W poniedziałek, 21 stycznia o godz. 8.00 w auli Katolickiego Liceum odbędzie się modlitwa różańcowa, a następnie o godz. 12.00 w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego będzie celebrowana Msza św. w intencji zmarłej. Requiescat in pace - czytaly na stronie KLO.

To kolejne śmiertelne potrącenie w tej okolicy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.