Garwolin Sport

V kolejka w Lidze Bowlingowej 2018/2019

Dodano:
garwolin - V kolejka w Lidze Bowlingowej 2018/2019

W Lidze Bowlingowej emocji ciąg dalszy. W Lidze Pro Marek Kozłowiec pokazał, że gra sprzed tygodnia to tylko wypadek przy przy pracy, a z kolei w Lidze Amator lider Marcin Sabak zamienił się w GK miejscami z wiceliderem Piotrem Osiakiem.


Liga Pro 21 stycznia 2019r.

W Lidze Pro bardzo dobrze już od eliminacji grał Marek Kozłowiec (w eliminacjach najlepszy był Dariusz Rojek). W półfinale zmierzył się z Dariuszem Rojkiem, którego dwukrotnie ograł, ale obaj panowie dzięki dobrej postawie w eliminacjach mogli doliczyć sobie dodatkowe punkty i zagrali w finale. Półfinał Łukasz Sałasiński - Kuba Gąska, nie dał awansu żadnemu zawodnikowi. Łukasz Osiak dwa razy przegrał ze świetnym tego wieczoru Arkadiuszem Dłużniewskim (200 i 257!), przez co nie dostał się do ostatniej fazy rozgrywek. Piotr Prokurat nie dał szans na wejście do finału Pawłowi Kusio.

W finale najlepiej rzucał Dariusz Rojek, ale to nie wystarczyło by wygrać kolejkę. Pierwsza trójka, kolejno od najlepszego wyglądała następująco: Marek Kozłowiec, Arkadiusz Dłużniewski, Dariusz Rojek.

Najlepsza trójka w GK po V kolejce wygląda następująco: Marek Kozłowiec, Arkadiusz Dłużniewski i Dariusz Rojek.

Liga Amator 22 stycznia 2019r.

W Lidze Amator w Eliminacjach bardzo dobre zagrał Stanisław Rosłaniec, któremu w półfinale gładko poszło też z Przemysławem Baranem, ale ten drugi też wszedł do finału. Marcin Sabak nie dał szans Pawłowi Kusio. Pojedynek Paweł Sabak – Paweł Kisiel, niestety dla obu Panów nie miał większego znaczenia, bo po słabych rzutach zakończyli rywalizacje na półfinale. Piotr Osiak wyeliminował z dalszej gry Patryka Bogusza.

W finale najlepiej rzucał Piotr Osiak i to on wygrał całą kolejkę. Kolejne miejsca zajęli: Stanisław Rosłaniec i Marcin Sabak.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.