Rozrywka | Kultura Garwolin

Dodatkowe seanse filmu "Miszmasz, czyli koglem mogel 3" (wideo)

Dodano:
garwolin - Dodatkowe seanse filmu

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel-mogel”. Seanse odbyły się pod koniec stycznia, kolejne od 1 do 5 lutego i w marcu.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Za realizację przedsięwzięcia jest odpowiedzialny Tadeusz Lampka, którego każdy dotychczasowy film był wielkim hitem na polskim rynku: „Och Karol 2”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni”, „Nie kłam kochanie”, „Tylko mnie kochaj”, „Nigdy w życiu”. Scenariusz nowego „Kogla Mogla” napisała Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za powstanie dwóch pierwszych części filmu.


Mat. pras.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.