Ciekawe tematy z Garwolina

Przekaż 1 procent Fundacji Tętniące Życiem

Dodano:
garwolin - Przekaż 1 procent Fundacji Tętniące Życiem

- Kochani, zwracamy się do Was z prośbą, którą z łatwością możecie zrealizować. Chcemy Was prosić o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej Fundacji Tętniące Życiem (KRS: 0000562487). Ten 1% pomoże nam zrealizować kolejne cele i działania, które zaplanowaliśmy na 2019 rok oraz na kolejne lata. 1% POMOŻE na 100%! Każdemu, kto zdecyduje się przekazać nam swój 1% oferujemy rozliczenie PITu za 1zł w Biurze Rachunkowym EMPTOR przy ul. Dobrej 1/7 LU. Liczymy na Wasze wsparcie i bardzo dziękujemy Wam za

 zaufanie – apelują założycielki Fundacji Tętniąc Życiem Agnieszka Sadowska-Janiec i Barbara Jarzyna.DZIAŁANIA FUNDACJI:
Fundacja istnieje od 2015 r. i przez cały ten czas działa intensywnie, skutecznie i tak, aby prowadzone przedsięwzięcia i akcje przynosiły wymierne rezultaty.

Organizuje darmowe badania profilaktyczne obejmujące: test HPV, USG: ginekologiczne, piersi, tarczycy oraz badania cytologiczne i genetyczne. Propaguje zdrowy styl życia m.in. poprzez aktywność fizyczną. Prowadzi grupę wsparcia i pomocy dla chorych i ich rodzin. Organizuje i promuje wolontariat, pomaga w przeprowadzaniu zbiórek pieniędzy. Prowadzi akcję edukacyjną „Stop Przemocy” - fizycznej i psychicznej. Realizuje akcję charytatywną „Daj włos”, dzięki której kobiety po chemioterapii bezpłatnie otrzymują peruki. Przeprowadza różnego rodzaju szkolenia i warsztaty m.in. „Siła motywacji”, „Przekrocz Rubikon”, „Jestem SENSualna” mające na celu motywowanie kobiet do realizowania swoich planów, odzyskanie kontroli nad swoim życiem i pokonywanie bezradności. Wspiera i promuje przedsiębiorczość kobiet poprzez szkolenia i doradztwo. Zachęca i wspiera kobiety, aby wykorzystywały swoje umiejętności oraz pasje w życiu zawodowym.
Organizuje akcje medialne (kampanie promocyjne, akcje społeczne) pod wspólnym hasłem #JESTEM

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku