Garwolin Sport

VI kolejka w Lidze Bowlingowej

Dodano:
garwolin - VI kolejka w Lidze Bowlingowej

Liga Bowlingowa w Borowiu jest już na półmetku. Powoli krystalizuje się czołówka zawodników w Lidze Pro – tutaj dobre wyniki ma pięciu zawodników, natomiast w Lidze Amator między trzecim a czwartym zawodnikiem jest już 41 punktów różnicy.VI kolejka Pro (28 stycznia)
W eliminacjach świetnie rzucał Łukasz Osiak (2x205!), zdobywając 739 punktów. Pierwszą parę półfinałową stworzył z Markiem Kozłowcem, ale nie udało mu się powtórzyć dobrych rzutów z eliminacji, przez co dwa razy przegrał. Zapas punków z eliminacji umożliwił mu jednak grę w finale. W kolejnym półfinale Arkadiusz Dłużniewski wyeliminował z dalszej gry Roberta Bieleckiego. Łukasz Sałasiński dwa razy przegrał z Grzegorzem Królem i odpadł z dalszej gry. Pojedynek Pawła Kusio z Dariuszem Rojkiem nie dał awansu żadnemu z panów.

W finale najlepiej rzucał Arkadiusz Dłużniewski. Po zsumowaniu punków z siedmiu gier pierwsza trójka, kolejno od najlepszego wyglądała następująco: Marek Kozłowiec, Arkadiusz Dłużniewski i Łukasz Osiak. W GK pierwszą trójkę tworzą: Kozłowiec (134), Dłużniewski (131) i Rojek (107). Do końca sezonu 6 kolejek, więc jeszcze wiele może się wydarzyć. Jest co najmniej pięciu zawodników, którzy mogą powalczyć o czołowe miejsca.

REKLAMA:


VI kolejka Amator (29 stycznia)


W VI kolejce bardzo dobrze rzucał Piotr Osiak. Dobra postawa z eliminacji miała wpływ na całą kolejkę. W półfinałowym pojedynku podzielił się  punktami bonusowymi z Przemysławem Baranem i jego rywal również awansował dalej. Wyrównana była też potyczka Marcina Sabaka ze Stanisławem Rosłańcem i tutaj też obaj panowie weszli do finału. Pojedynki Pawła Kusio z Pawłem Kiślem i Renaty Soćko z Cezarym Tudkiem, nie dały awansu nikomu.

W finale najlepiej rzucał Marcin Sabak, ale suma z wszystkich gier dała mu II miejsce na koniec rozgrywek. Pierwszy był Piotr Osiak a trzeci Przemysław Baran. Pierwszą trójkę w GK tak samo jak przed tygodniem tworzą Piotr Osiak, Marcin Sabak i Stanisław Rosłaniec i wydaje się, że to oni powalczą o główne trofeum, bo grają najrówniej, a to ważne by wygrać ligę.
 


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.