Wiadomości z Garwolina

Katarzyna i Dawid Szelągowie w materiale DDTVN o ludziach, którzy pracują i założyli swoje biznesy w małych miastach

Dodano:
garwolin - Katarzyna i Dawid Szelągowie w materiale DDTVN o ludziach, którzy pracują i założyli swoje biznesy w małych miastach

"Młodzi ludzie w małych miastach” – o ludziach, którzy związali swoje życie zawodowe z małymi miejscowościami. Jednym z takich małych miast, o których mowa, jest Garwolin. Dziś w reportażu DDTVN można było zobaczyć mieszkańców Garwolina: Kasię i Dawida Szelągowów, których historia jest znana Czytelnikom Kuriera Garwolińskiego.

Kasia i Dawid Szelągowie są znani społeczności lokalnej przede wszystkim jako tancerze i założyciele szkoły tańca Street Dance Studio. W porannym materiale wyemitowanym na antenie TVN Kasia i Dawid dzielili się swoimi refleksjami na temat ich początków w biznesie, oraz tym co skłoniło ich do podjęcia pracy właśnie w Garwolinie.

Bohaterowie reportażu udowadniają, że aby spełnić się zawodowo, nie musimy wyjeżdżać do dużego miasta. Wiele osób ciągnie do dużego miasta w przekonaniu, że łatwiej jest tam wystartować. Tymczasem – jak przyznaje Kasia – prawda jest taka, że jeśli jesteśmy nastawieni na osiągnięcie naszego celu i ciężko pracujemy, osiągniemy to wszędzie.

- Mieszkając w Garwolinie, do pracy w Warszawie dojeżdżałam autobusem. Musiałam wstawać o 4:30, moje życie było dostosowane do rozkładu jazdy tramwajów, strasznie mnie to męczyło. W końcu nadarzyła się okazja żeby przenieść się bliżej miejsca zamieszkania. Obecnie pracuję w Woli Rębkowskiej i spełniam się w roli księgowej – mówi w materiale Kasia.

Różne czynniki decydują o tym, że młodzi ludzie postanawiają spróbować swoich sił w małych miejscowościach. Jak powstał pomysł założenia szkoły tańca właśnie w Garwolinie?

REKLAMA:


- Zastanawialiśmy się gdzie to zrobić, a ponieważ pochodzę z Garwolina i wiem, że ludzie którzy chcą się rozwijać, nie zawsze mają możliwość z tego skorzystać, postanowiliśmy to zrobić tutaj – tłumaczy Kasia.

Dawid również doświadczył pracy w dużym mieście i, jak widać, powrót do Garwolina był świetną decyzją.

- Mieszkałem w Warszawie, tam prowadziłem zajęcia w kilku szkołach tańca. Na jednych z zajęć pojawiła się Kasia, której marzeniem było, podobnie jak w moim przypadku, założenie szkoły tańca. Od 2012 roku prowadzimy to studio, rozwijamy je, organizujemy  warsztaty, obozy, jeździmy na turnieje, daje nam to potężną satysfakcję
– przyznaje Dawid.

Jednym słowem Garwolin miastem przedsiębiorców i ludzi sukcesu.

Więcej o działalności Dawida Szeląga można przeczytać TUTAJ. Warto!

Screeny DD TVN
filmiki Street Dance Studio


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Ludzie ! Niemcy nas ..bez strzału! (, #IP 534217f2a6) Odpowiedz

Gonic tych podpalaczy naszego KRAJu

Pasja (, #IP 8c3c883aa2) Odpowiedz

Super, że są tacy ludzie. Gratulacje!