Garwolin Sport

Zwycięstwo – rekord i II klasa sportowa Julii Biernackiej

Dodano:
garwolin - Zwycięstwo – rekord i II klasa sportowa Julii Biernackiej

Na hali warszawskiej AWF odbył się ogólnopolski halowy mityng lekkoatletyczny, który dla większości startujących był okazją do uzyskania minimum na halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu lub sprawdzenia aktualnej formy przed tą imprezą. Reprezentantka „Wilgi” Garwolin, Julia Biernacka, która specjalizuje się w trójskoku pokazała się w tej imprezie z bardzo dobrej strony.


Na zawodach Julia odniosła przekonywujące zwycięstwo w kategorii juniorek młodszych i oddała całą serię skoków powyżej 11 metrów. W najlepszej próbie ustanowiła nowy rekord powiatu wynikiem 11.44m i poprawiła swój najlepszy wynik o 11 cm.  - Julka nie tylko poprawiła rekord powiatu i wygrała zawody, ale dodatkowo uzyskała normę na II klasę sportową, co bardzo cieszy przed zbliżającymi się Mistrzostwami w Toruniu - uzupełnia trener Julii – Stanisław Buszta.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.