Wiadomości z Garwolina

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Łaskarzewa. Zdobądź certyfikat!

Dodano:
garwolin - Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Łaskarzewa. Zdobądź certyfikat!

Mieszkańcy miasta Łaskarzew mają świetną okazję na bezpłatne poszerzenie swoich kompetencji cyfrowych. Masz swoją firmę? Jesteś rodzicem, rolnikiem a może chcesz nauczyć się wykonywać przez internet transakcje bankowe? Zapisz się na szkolenie i ciesz się umiejętnościami, które pozwolą Ci pozyskać nowych klientów, zabezpieczyć środowisko internetowe w którym porusza się Twoje dziecko, czy bezpiecznie i bez obaw robić przelewy bankowe.

Ty dostajesz certyfikat, Twoje dziecko będzie uczyło się na nowym komputerze
Miasto Łaskarzew we współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Integracyjno-Animacyjnym, pozyskało grant na projekt unijny „Ja w internecie”. Jest to program finansowania bezpłatnych szkoleń mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym.

Każdy mieszkaniec  Łaskarzewa, który ukończył 25 lat może zgłosić się do udziału w jednym z siedmiu bezpłatnych szkoleń:
•    Rodzic w Internecie
•    Mój biznes w sieci
•    Moje finanse i transakcje w sieci
•    Działam w sieciach społecznościowych
•    Tworzę własną stronę internetową (blog)
•    Rolnik w sieci
•    Kultura w sieci
Zajęcie poprowadzą: Tadeusz Rutkowski, Dariusz Zawadka, Stanisław Świerczyński, Marek Kusak.

 Wszystkie szkolenia w grupach 12-osobowych, odbędą się  w lokalu Domu Pracy Twórczej Bajka w Łaskarzewie przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz lokalu Stowarzyszenia Centrum Integracyjno-Animacyjnego w Łaskarzewie w budynku pod adresem ul. Alejowa 13. Godziny i terminy przeprowadzenia szkoleń zaplanowano w czasie wolnym dla większości mieszkańców miasta Łaskarzew.

W ramach projektu pozyskany został sprzęt komputerowy, który po jego zakończeniu przekazany zostanie do szkolnej pracowni informatycznej, zastępując wiekowy już sprzęt.
Zapraszamy mieszkańców do udziału!
Karty zgłoszeniowe dostępne są w:
- sekretariacie Urzędu Miasta Łaskarzew,
- sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Łaskarzewie,
- sekretariacie Zespołu Szkół nr 2 w Łaskarzewie,
- po przesłaniu wiadomości email na adres: stowarzyszeniecia@gmail.com

REKLAMA:


Dyżury informacyjno-rekrytacyjne w biurze projektu ul. Alejowa 13 w Łaskarzewie, II piętro w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Integracyjno-Administracyjnym w każdą środę od godz. 18.00 do 20.00.

Kontakt telefoniczny lub sms: Anna Paśnik tel. 790499884; Marek Kusak tel. 602716492 lub za pośrednictwem messengera na faceboku.

Dowiedz się więcej: facebook/jawinternecie (pisane łącznie).

Program realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020; operatorem Ja w internecie jest Fundacja Legalna Kultura.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.