Wiadomości z Garwolina

Pijany ojciec szalał samochodem na terenie gminy Maciejowice. W aucie były dzieci w wieku 4 i 8 lat

Dodano:
garwolin - Pijany ojciec szalał samochodem na terenie gminy Maciejowice. W aucie były dzieci w wieku 4 i 8 lat

Ogromną nieodpowiedzialnością wykazał się 35-latek z Garwolina. Nie mając prawa jazdy, będąc pijanym wsiadł do samochodu z dwójką dzieci i szalał po drogach gminy Maciejowice. Został zatrzymany przez policjantów z garwolińskiej drogówki.

Wczoraj wieczorem garwolińscy policjanci sprawdzali informacje zgłoszone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa na trenie gm. Maciejowice. Informacje dotyczyły przekraczania prędkości. Gdy policjanci pojechali na miejsce, ich uwagę przykuł osobowy renault, który szalał z prędkością ponad 100 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że 35-letni kierowca auta nie dość, że przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h w terenie zabudowanym, to nie posiadał nigdy prawa jazdy. Okazało się także, iż był całkowicie pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu. W samochodzie była także dwójka dzieci (4 i 8 lat). Jedno z nich nie posiadało wymaganego fotelika.
Tym nieodpowiedzialnym zachowaniem 35-latek popełnił przestępstwo i wykroczenia. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, przewożenie dziecka bez wymaganego fotelika. Sprawa niebawem znajdzie swój finał na sądowej wokandzie.

Autor: KPP MK, opr. AS

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

gajowy m. (, #IP 8938826c26) Odpowiedz

debil