Rozrywka | Kultura Garwolin

Studniówka uczniów LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Studniówka uczniów LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie

26 stycznia 2019 r. uczniowie klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie wraz z dyrekcją szkoły, wychowawcami, rodzicami, oraz nauczycielami przeżywali ważną uroczystość, bal studniówkowy, odbywający się dokładnie sto dni przed egzaminem dojrzałości w Sali Bankietowej Marzenie w Kłoczewie.

Po wielu miesiącach przygotowań nadszedł wreszcie ten niezwykły, długo oczekiwany przez młodzież wieczór. Uczniowie w eleganckich, wieczorowych kreacjach i  doskonałych nastrojach mogli zapomnieć na kilka godzin o szkolnych sprawach, nauce i czekającym ich wkrótce maturalnym maratonie.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak z małżonką, sekretarz powiatu Bartłomiej Kozyra z małżonką, radna powiatu garwolińskiego i nauczyciel z LO Urszula Kobielus.

REKLAMA:


Tradycyjnie bal rozpoczęła dyrektor Regina Gromoł powitaniem wszystkich osób, które przybyły na uroczystość. Głos zabrali również zaproszeni goście, rodzice  oraz reprezentanci maturzystów. W imieniu wszystkich trzecioklasistów podziękowali  oni dyrekcji, całemu gronu pedagogicznemu i wychowawcom za kilkuletni wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie. Słowa wdzięczności skierowali również do rodziców  za zorganizowanie pięknego balu i życzyli wszystkim udanej zabawy. Najważniejszym punktem części oficjalnej był pięknie odtańczony polonez. Wspólna zabawa trwała do białego rana.

zdjęcia: Marek Wojda
tekst: Katarzyna Mucha, LO, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 45

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.