Rozrywka | Kultura Garwolin

Spektakl Pół na Pół w Garwolinie. Wygraj bilety!

Dodano:
garwolin - Spektakl Pół na Pół w Garwolinie. Wygraj bilety!

7 marca o godzinie 18.30 w CSiK w Garwolinie odbędzie się spektakl „Pół na Pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W obsadzie Piotr Polk i Piotr Szwedes. Dla Czytelników Kuriera Garwolińskiego mamy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na spektakl.

Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru. Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch przyrodnich braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania. Wbrew pozorom bracia wcale nie są bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek po niej. Choć rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana to historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... zabawny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka.

Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców. Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, w listopadzie w Nowym… Sączu. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów.

REKLAMA:


IDZIEMY NA REKORD, CHODŹCIE Z NAMI !

Obsada: Piotr Polk, Piotr Szwedes
Gramy 7 marca 2019 r. o godz. 18.30 CSiK " KINO WILGA " w Garwolinie, ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 85/90 zł. do nabycia u organizatora pod nr tel . 504 036 220 oraz na

http://www.kupbilecik.pl/impreza-28213-pol.na.pol.garwolin.html

i na biletyna.pl

Chcesz wygrać bilety? To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Proszę o bilet”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Bilety dla dwóch osób wygrają dwie pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą i jedna ostatnia.

Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane 26 lutego w treści tego artykułu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.