Rozrywka | Kultura Garwolin

Spektakl Pół na Pół w Garwolinie. Wygraj bilety!

Dodano:
garwolin - Spektakl Pół na Pół w Garwolinie. Wygraj bilety!

7 marca o godzinie 18.30 w CSiK w Garwolinie odbędzie się spektakl „Pół na Pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W obsadzie Piotr Polk i Piotr Szwedes. Dla Czytelników Kuriera Garwolińskiego mamy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na spektakl.

Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru. Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch przyrodnich braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania. Wbrew pozorom bracia wcale nie są bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek po niej. Choć rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana to historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... zabawny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka.

Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców. Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, w listopadzie w Nowym… Sączu. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów.

REKLAMA:


IDZIEMY NA REKORD, CHODŹCIE Z NAMI !

Obsada: Piotr Polk, Piotr Szwedes
Gramy 7 marca 2019 r. o godz. 18.30 CSiK " KINO WILGA " w Garwolinie, ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 85/90 zł. do nabycia u organizatora pod nr tel . 504 036 220 oraz na

http://www.kupbilecik.pl/impreza-28213-pol.na.pol.garwolin.html

i na biletyna.pl

Chcesz wygrać bilety? To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Proszę o bilet”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Bilety dla dwóch osób wygrają dwie pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą i jedna ostatnia.Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane 26 lutego w treści tego artykułu.

AKTUALIZACJA 28 lutego godzina 14.32

Ogłoszenie wyników konkursu.
Sylwester Jedynak i Danuta Kalinowska przysłali do nas maila jako pierwsi. Stanisława Frelek, była ostatnią osobą, która się do nas zgłosiła. Gratulujemy. Każda osoba, która wygrała może zabrać ze sobą na spektakl osobę towarzyszącą.

Zwycięzcy konkursu będą mogli odebrać bilety w DK w Garwolinie przed realizacją spektaklu od godziny 17.45.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Konkurs - trąci amatorszczyzną (, #IP 326179bc76) Odpowiedz

Nie podaliście do kiedy były przyjmowane zgłoszenia, a to istotne skoro ostatnia osoba też wygrywała. Po drugie, ogłoszenie wyników z dwudniowym opóźnieniem zakrawa na lekką kpinę, zwłaszcza jeśli popatrzymy na ilość popełnionych przy tym literówek...

Dziękujemy za opinie (, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Postaramy się, by w przyszłości nie było takich sytuacji. AS

dziadostwo (, #IP 46bd96564b) Odpowiedz

Mieliście wyniki ogłosić. Jak ogłaszacie konkurs to doprowadzcie go do końca