Wiadomości z Garwolina

Skradziono rower marki Romet Symfonia

Dodano:
garwolin - Skradziono rower marki Romet Symfonia

Do kradzieży roweru marki Romet Symfonia doszło w piątek 1 lutego 2019r. około godziny 20.20, na ulicy Kościuszki w Garwolinie. Czytelniczka Kuriera Garwolińskiego Paulina prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy/sprawców kradzieży.

1 lutego w Garwolinie skradziono rower marki Romet Symfonia typu damka, koloru białego. Rower został skradziony wraz z fotelikiem dziecięcym z centrum miasta. Jeżeli ktoś posiada jakąś informację na temat roweru proszony jest o kontakt przez fb (https://www.facebook.com/profile.php?id=100007664838749) z naszą Czytelniczką Pauliną lub pod nr tel 502 899 154.

Poniżej jedno z nagrań ze zdarzenia. Policja ma jeszcze inne nagranie od zarządcy bloku przy ulicy Kościuszki 11. Sprawa jest w toku.

Link do video TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.