Ciekawe tematy z Garwolina

Szukasz upominku na Walentynki? Wybierz skok spadochronowy w tandemie!

Dodano:
garwolin - Szukasz upominku na Walentynki? Wybierz skok spadochronowy w tandemie!

Warto już teraz pomyśleć o prezencie na Walentynki. Jeśli ma być jedyny w swoim rodzaju, warto wybrać skok spadochronowy w tandemie!

Skoki spadochronowe nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób, które przeszły odpowiednie przeszkolenie. Teraz może korzystać z nich niemalże każdy! Wystarczy wybrać skok spadochronowy w tandemie – to także doskonały pomysł na prezent na Walentynki.

Z okazji Dnia Zakochanych najczęściej wręczane są tradycyjne upominki – kartki z życzeniami, misie, czekoladki, kwiaty czy biżuterię. Jeśli jednak chodzi o wyjątkowy podarunek dla drugiej połówki, warto zdecydować się coś niezapomnianego, na przykład na skok tandemowy.
 
Skok spadochronowy w tandemie – najlepszy na początek

Skoki ze spadochronem bardzo często kojarzone są z koniecznością wzięcia udziału w specjalnych szkoleniach i z długimi treningami. Jednak dzisiaj tak naprawdę nie trzeba wcześniejszych przygotowań, aby skoczyć w przestworza – wystarczy wybrać skok spadochronowy w tandemie.

Tandemowe skoki spadochronowe, które określane są również mianem skoków zapoznawczych, są przeznaczone dla osób bez wcześniejszego przygotowania, w tym szkoleń, ćwiczeń czy badań lekarskich. Dzięki nim niemalże każdy może poczuć się jak profesjonalny skoczek spadochronowy!

Skoki w tandemie to skoki dwóch osób jednocześnie – pilota tandemu, którym jest instruktor spadochroniarstwa, a także pasażera, który połączony jest z nim specjalną uprzężą tandemową. W skokach tandemowych stosuje się także specjalne, dwuosobowe spadochrony, które mogą utrzymać większy ciężar niż standardowe spadochrony dla jednej osoby. Maksymalne bezpieczeństwo zapewniają spadochron zapasowy oraz automat spadochronowy.
 
Ko może wziąć udział w skoku tandemowym?

Skoki tandemowe są przeznaczone dla osób, które nie zetknęły się wcześniej ze spadochroniarstwem. Nie wymagają wcześniejszych przygotowań – są dzięki temu łatwo dostępne dla praktycznie każdego zainteresowanego.

Przeciwwskazania do skoków spadochronowych w tandemie dotyczą przede wszystkim stanu zdrowia pasażera. W skokach nie mogą brać udział osoby, u których zdiagnozowano ostrą niewydolność krążeniową i oddechową, epilepsję, wrodzoną łamliwość kości lub niestabilność kręgosłupa.

W skokach nie mogą także uczestniczyć osoby o ciężarze ciała wyższym niż 120 kilogramów, co wynika z ograniczeń sprzętowych.

Wobec tego w skokach spadochronowych w tandemie skakać może niemalże każdy, kto spełni podstawowe wymagania. Właśnie dlatego są one również chętnie wybierane jako upominek na różne okazje – sprawdzą się również jako niezwykły podarunek na Walentynki dla ukochanej osoby!

Skok w tandemie – ile to kosztuje?

Za skok spadochronowy w tandemie nie trzeba płacić bardzo dużo. Wprawdzie to koszt większy niż czekoladki lub wiązanka kwiatów, ale wręczamy wtedy niezapomniane przeżycie, które na pewno na długi czas pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Ceny skoków spadochronowych w tandemie zależne są przede wszystkim od wybranej opcji – wysokości wyskoku, od dodatkowych opcji, a także od polityki cenowej ośrodka spadochronowego.

W certyfikowanych ośrodkach spadochronowych zapłacimy około 550 złotych za skok z 3000 metrów. Za ten z wysokości 4000 metrów, który zapewnia dłuższe spadanie w przestworzach, zapłacimy 700 złotych. Dodatkowo, można wykupić także usługę fotografowania i filmowania w cenie 250 złotych. Wtedy uczestnik skoku otrzyma niesamowitą pamiątkę po swoim podniebnym wyczynie.

Gdy skok spadochronowy ma być podarunkiem, najlepiej zdecydować się na voucher upominkowy. Osoba, która go otrzyma, może sama wybrać termin skoku tandemowego, który będzie jej najbardziej odpowiadał. Voucher można otrzymać w formie elektronicznej na adres e-mailowy, a następie wydrukować i umieścić w kopercie.

Rezerwację na skoki można wykonać na stronie internetowej: http://skacz.pl.

Zatem wtedy, gdy chodzi o prezent na Walentynki, który będzie jedyny w swoim rodzaju, warto podarować skok spadochronowy w tandemie – to niezapomniane przeżycie, które może być również szansą na spełnienie marzeń!
 

Artykuł sponsorowany