Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Łaskarzewie. Kierowca i pasażer audi uciekli z miejsca zdarzenia

Dodano:
garwolin - Wypadek w Łaskarzewie. Kierowca i pasażer audi uciekli z miejsca zdarzenia

Dziś rano w Łaskarzewie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel i samochodu osobowego marki Audi. W zdarzeniu ucierpiał kierowca opla. Kierowca audi i jeden z pasażerów uciekli z miejsca zdarzenia.

– Zgłoszenie o zdarzeniu w Łaskarzewie otrzymaliśmy o godzinie 9.28. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Opel, który wyjeżdżał z posesji i pojazd marki Audi, które jechało ulicą. Oplem kierował trzeźwy mężczyzna, który został zabrany do szpitala. W pojeździe była także kobieta. W audi podróżowało trzech mężczyzn, w tym właściciel samochodu, który siedział z tyłu, będący pod działaniem alkoholu. Kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili kim są i ich zatrzymali. Kierowca audi na godzinę 11.00 ma ponad 2,5 promila alkoholu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Za zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi Grzegorzowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP c0a55f9879) Odpowiedz

No napił się po zdarzeniu bo go nerwy trzęsły!!!:D Takie rzeczy to tylko w serbii!:) Powinno zaorać to sioło!