Garwolin Sport

VII kolejka w Lidze Bowlingowej

Dodano:
garwolin - VII kolejka w Lidze Bowlingowej

W Lidze Bowlingowej w Borowiu w poniedziałek 4 lutego najlepiej zagrali Arkadiusz Dłużniewski i Dariusz Rojek. Wysoką dyspozycje zaprezentował też Paweł Kusio, który dotarł do finału. Oddalają się szanse na końcowe zwycięstwo dla Daniela Głuchowskiego, bowiem nie grał już trzecią kolejkę z rzędu. W Lidze Amator wysoki poziom trzymają: Marcin Sabak i Stanisław Rosłaniec. Nie poszło dotychczasowemu liderowi Piotrowi Osiakowi.


Liga Pro 4 lutego 2019r.

W Lidze Pro już od eliminacji dobrze sobie radził Arkadiusz Dłużniewski, w spotkaniu półfinałowym zmierzył się ze Zdzisławem Bąkiem, z którym dwukrotnie wygrał i wyeliminował go z dalszej gry. Łukasz Sałasiński podzielił się punktami bonusowymi z Dariuszem Rojkiem i obaj panowie weszli do finału. Pojedynek Marka Kozłowca z Pawłem Sabakiem był pechowy dla obu panów. Żaden nie wszedł do finału. Paweł Kusio grał na nieco lepszym poziomie niż Grzegorz Król i dostał się do finału. W finale najlepiej rzucał Dariusz Rojek i to dało mu drugie miejsce na koniec kolejki. Na pierwszym miejscu znalazł się Arkadiusz Dłużniewski a na trzecim Paweł Kusio.

W GK Daniel Głuchowski nieobecny od trzech kolejek spadł już na piąte miejsce.


Liga Amator 5 lutego 2019r.


W Lidze Amator Stanisław Rosłaniec na początku grał znacznie lepiej niż jego koledzy. W półfinale zmierzył się z Piotrem Sabakiem, z którym dwukrotnie wygrał i wyeliminował go z dalszej gry. Paweł Kisiel walczył z Pawłem Sabakiem i wywalczył awans do finałowej rozgrywki. Pojedynek Marcina Sabaka z Pawłem Kusio był wyrównany i obaj panowie weszli di finału. Pojedynek Piotra Osiaka z Pawłem Kaniewskim nie przyniósł awansu żadnemu zawodnikowi.

W finale najlepiej rzucał Marcin Sabak, ale to mu dało tylko drugie miejsce na koniec kolejki. Pierwsze miejsce zajął Stanisław Rosłaniec a trzecie Paweł Kusio.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.