Rozrywka | Kultura Garwolin

Kobiety Mafii 2 już od 22 lutego w Kinie Wilga

Dodano:
garwolin - Kobiety Mafii 2 już od 22 lutego w Kinie Wilga

Patryk Vega szykuje ponowny szturm na polskie kina. Film „Kobiety mafii 2” ma być jeszcze bardziej wybuchowy od pierwszej części i przynieść wątki, „jakich w polskim kinie jeszcze nie było”. W Kinie Wilga film będzie grany od dnia premiery 22 lutego.

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

REKLAMA:


PREMIERA KINOWA
22 – 24 Lutego
godz.17:30 i 20:30
25- 26 Lutego
godz.17:45  i 20:30
1 – 5 Marca
9 – 12 MarcaProdukcja: Polska
Gatunek: Sensacyjny , akcja
Czas trwania: 138 minut
Od lat: 16
System wyświetlania : Projekcja cyfrowa
Cena biletu: 18,16zł

Tani poniedziałek 14zł


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.