Garwolin Sport

Julia Biernacka halową wicemistrzynią Polski w trójskoku!

Dodano:
garwolin - Julia Biernacka halową wicemistrzynią Polski w trójskoku!

W Toruniu na Hali „Arena Toruń”, odbywają się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce. Sygnalizująca ostatnio wysoką formę Julia Biernacka z GKS Wilga Garwolin, odniosła w tych zawodach życiowy sukces, gdyż w wyśmienitym gronie, po bardzo emocjonującym konkursie, wywalczyła zasłużenie srebrny medal.

Zwyciężyła Joanna Mosiek z „Kadeta” Rawicz - 12.29m , przed naszą zawodniczką – 11.66m  (rekord powiatu) i Eweliną Maciejewską z „Kadeta” Rawicz – 11.53m. Cała trójka ustanowiła nowe rekordy życiowe.

- To był bardzo miły poranek, gdyż konkurs trójskoku rozpoczął się tuż po 10.00 i jakby otworzył 3-dniowe zmagania młodych lekkoatletów. Warto zaznaczyć, że pamiątkowe medale wręczał sam prezes PZLA, Henryk Olszewski - dodaje dumny z osiągnięcia swojej podopiecznej, trener Stanisław Buszta.

 Jako pierwszy gratulacje złożył naszej skoczkini, prezes GKS Wilga Garwolin Waldemar Mrugała.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.