Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 10-02-2019r.

Dodano:

6 lutego

Łaskarzew ul. Kościuszki, godz. 9:28
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Łaskarzewie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mężczyzna (trzeźwy) kierujący samochodem marki Opel Corsa, podczas wykonywania manewru cofania ze swojej posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem Audi, gdzie w następstwie doszło do zderzenia pojazdów. Samochód  audi wjechał w barierkę ochronną, ogrodzenie posesji i zatrzymał się na stosie cegieł. W wyniku zdarzenia 46-letni pasażer Audi został przewieziony do szpitala, po udzieleniu pomocy medycznej zwolniony do domu. Kierujący audi zbiegł pieszo, bezpośrednio po zdarzeniu w wyniku penetracji terenu został zatrzymany przez policjantów z PP Łaskarzew – 40-letni mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad 2,5 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

7 lutego

Sulbiny
W zbiorniku wodnym w rejonie miejscowości Sulbiny odnaleziono zwłoki 32-letniego mieszkańca Rawicza, którego rodzina zgłosiła zaginięcie w godzinach porannych w KPP Rawicz. Mężczyzna w dniu 5 lutego 2019 w godzinach wieczornych wyszedł z pobliskiego hotelu. Czynności wykonane na miejscu pod bezpośrednim nadzorem prokuratora, nie wskazują na udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone w prosektorium.

8 lutego

Stary Pilczyn
Policjanci z PP Łaskarzew u 22-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

REKLAMA:


9 lutego

Gończyce – DK 17, godz. 13:31
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w  miejscowości Gończyce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 72-letni mężczyzna kierując samochodem marki Toyota Corolla na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem Opel Vivaro, którym kierował 34-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało dwie osob:y kierowca toyoty i pasażerka opla, którzy zostali przewiezieni do szpitala gdzie pozostali. Kierowcy trzeźwi. Droga nr 17 do czasu wykonania czynności na miejscu zdarzenia była zablokowana. Objazd odbywał się przez m. Chotynia. Postępowanie prowadza policjanci z PP Sobolew.

Lipówki – DK 17, godz. 15:36
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Lpówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem Skoda Fabia, którym kierował 41-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała odniosły dwie osoby tj. kierujący samochodem Skoda Fabia oraz jego 27-letnia pasażerka, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

9 lutego

Garwolin
Z 8/9 nieznany sprawca, z posesji dokonał kradzieży samochodu ciężarowego Renault Master z 2012 roku, koloru białego Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

10 lutego

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 24-letniego mężczyznę, zam. pow. Otwock, który kierował samochodem marki Skoda, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.
W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 199 interwencji, odnotowali 21 kolizji i 3 wypadki drogowe.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.